Główna Informacje Zwolnij na drodze nie zwalniaj w uczuciach. Walentynkowa akcja „Prędkość”

Zwolnij na drodze nie zwalniaj w uczuciach. Walentynkowa akcja „Prędkość”

Zwolnij na drodze nie zwalniaj w uczuciach. Walentynkowa akcja „Prędkość”
0
4

Kętrzyńscy policjanci prowadzą akcję pod kryptonimem „Prędkość”. Działania są ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości. Nadmierna prędkość jest bowiem główną przyczyną zdarzeń drogowych.

 

W trakcie akcji, która potrwa w środę, 14 lutego, do godziny 22, policjanci wykorzystywać będą wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości. Mundurowi będą sprawdzać prędkość z jaką poruszają się kierowcy, kontrolować ich stan trzeźwości, a także sprawdzać wyposażenie samochodu oraz wymagane dokumenty. Na pobłażanie w tym dniu nie mogą liczyć także kierujący oraz pasażerowie, którzy nie będą korzystać z pasów bezpieczeństwa oraz ci, którzy nieprawidłowo będą przewozić dzieci.

Ewelina Piaścik/KPP Kętrzyn.  Fot. KPP Kętrzyn

Komentarze(4)

  1. ” Na pobłażanie w tym dniu nie mogą liczyć także kierujący oraz pasażerowie, którzy nie będą korzystać z pasów bezpieczeństwa oraz ci, którzy nieprawidłowo będą przewozić dzieci.” To znaczy że w pozostałe dni mogą liczyć ?

    1. z informacji można wyciągać wniosek ze juz po 22 bedzie można na to liczyć 🙂 oj kobiety kobiety jesteście wspaniałe 🙂

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *