Znamy pierwszego mistrz piłkarskich rozgrywek halowych w powiecie. Nowa Różanka triumfowała w Barcianach!

Znamy pierwszego mistrz piłkarskich rozgrywek halowych w powiecie. Nowa Różanka triumfowała w Barcianach!

W iście mistrzowskiej oprawie, którą stworzyli organizatorzy rozgrywek w Barcianach, Nowa Różanka obroniła tytuł wywalczony przed rokiem. W emocjonującym meczu finałowym „ekipa Żukowskich” ponownie okazała się lepsza od Major Teamu.

 

– Ta wygrana cieszy bardziej, ale i trudniej było ją osiągnąć – mówi Ireneusz Żukowski, założyciel drużyny, wieloletni jej zawodnik, a teraz kierownik i dobry duch ekipy. – Uważam też, że był to mecz godny finału.

Początek spotkania nie zapowiadał takiego rozstrzygnięcia, gdyż dwubramkowe prowadzenie osiągnęli gracze Major Teamu, a na listę strzelców wpisali się Mariusz Machniak i Łukasz Ossowski. Później jednak do głosu doszli zawodnicy z Nowej Różanki, wykazując się również zdecydowanie lepszą skutecznością. Ostatecznie, po bramkach Tomasza Bobrowskiego, Tomasza Rotenberga i Sebastiana Żukowskiego, obrońcy tytułu znów okazali się najlepsi.

W zwycięstwie Nowej Różanki z pewnością miały swój udział absencja Pawła Aleksandrowicza (wyjazd na mecz Ekstraklasy Futsalu) i szybka kontuzja Damiana Mazurowskiego. Trzecie miejsce w barciańskich rozgrywkach zajął Kormoran Węgorzewo, który pokonał w decydującym meczu Bart Spart 5:2.

rm

 

Zdjęcie: Nowa Różanka – mistrz Barciańskiej Ligi Halowej 2018. Fot. Robert Majchrzak

Podobne artykuły
3Komentarz
  • Wicemistrz
  • Dodano 23 lutego 2018

  To prawda ze Rycho był nawalony ??

  Odpowiedz
   • Kibic
   • Dodano 23 lutego 2018

   Prawda

   Odpowiedz
 1. Do powyższych wpisów. Serce boli, że jesteś gnojem i tylko szczekasz za węgła. Trze było sie uczyć baranie! Przyjedz do Korsz to zatrudnie was nieroby do ołowiu!

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *