Główna Na Sygnale Zimę chciał spędzić w szałasie. Przeszkodzili mu w tym pogranicznicy

Zimę chciał spędzić w szałasie. Przeszkodzili mu w tym pogranicznicy

Zimę chciał spędzić w szałasie. Przeszkodzili mu w tym pogranicznicy
0
4

Funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odnaleźli 37-letniego mężczyznę, który chciał spędzić zimę w lesie. Na tę okoliczność zbudował sobie już nawet namiot i wykopał ziemiankę.

 

37-latka odnaleźli funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Barcianach. Mężczyzna miał w planach spędzić zimę w lesie, na terenie bagnistym i trudno dostępnym. Zbudował tam namiot z folii, a pod nim wykopał 3-metrową ziemiankę. Odnalezionego przekazano Straży Miejskiej i pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej  w Węgorzewie.

red

 

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Komentarze(4)

  1. Znajomy mi opowiadał jak musiał zrobic wypad z własnego mieszkania bo miał problemy z alkoholem.Zabrał co swoje tj puste butelki i odszedł.Po jakimś czasie prosił u burmistrza o jakieś lokum a on mu na to dostaniesz chłopie lokal od ręki ale musisz zamieszkać i opiekować się z kobietą,która ma małe dzieci.Stchórzył !
    ps Powiem tylko,że nie jest tu mowa o obecnym Panu burmistrzu.

    1. Fascynujemy się opisami przeżyć w ekstremalnych warunkach np lesie osób z Kętrzyna,które robią z tego reportaże, piszą książki ale tą wiedzę i przeżycia czerpią w innych krajach.Takie doświadczenia w kraju a konkretnie na Mazurach przydałyby się jako wiedza dla wojska czy innych grup szkoleniowych.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *