Główna Srokowo Zbiórka pieniędzy dla rodzeństwa z Sińca zakończona sukcesem!
9

Zbiórka pieniędzy dla rodzeństwa z Sińca zakończona sukcesem!

Zbiórka pieniędzy dla rodzeństwa z Sińca zakończona sukcesem!
0
9

Siedmioosobowe rodzeństwo z Sińca będzie miało swój dom! Jak poinformowało Starostwo Powiatowe w Kętrzynie, sukcesem zakończyła się zbiórka pieniędzy na ten cel.

 

O sprawie informowaliśmy już w grudniu. Znana stacja telewizyjna, w ramach jednego ze swoich programów, zgodziła się wyremontować dom rodzeństwu z Sińca. Aby to się stało, trzeba było jednak znaleźć środki na remont dachu. W zbiórkę zaangażował się Ryszard Niedziółka, starosta kętrzyński oraz Srokowskie Stowarzyszenie Sukces Każdego Dziecka. Dzięki internetowej akcji udało im się zebrać potrzebne 18 tysięcy złotych i wyremontować dach.

– Dzięki tym działaniom wzrastają szanse na przyjazd znanej stacji telewizyjnej, która być może wyremontuje i wyposaży dom od wewnątrz oraz wykona elewację – poinformowała Paulina Wasilewska ze Starostwa Powiatowego w Kętrzynie.

Organizatorzy akcji dziękują za pomoc wszystkim, którzy choć w najdrobniejszy sposób przyczynili się do zebrania wymaganej kwoty.

rm

 

Zdjęcie: Do rodzeństwa z Sińca ma już nowy dach. Fot. Paulina Wasilewska

Komentarze(9)

  1. Ciekawi mnie co takiego niby ten wójt zrobił, drogi na wioski w Gminie Srokowo są w opłakanym stanie i od kilku lat tylko kończy się na obiecankach, ze zostaną zrobione

  2. W jaki konkretnie sposób zaangażował się Ryszard Niedziółka, starosta kętrzyński ? W popieranie słusznej sprawy? Proszę o wyjaśnienie konkretnie!!!! a nie rzucanie POPULISTYCZNYCH HASEŁ, jak kojarzę starosta jedyne co powiedział ze sprawę popiera ale zbierać kasy „nie bardzo może”, wiec w którym momencie można określić zaangażowanie starosty? Redakcjo proszę o wyjaśnienie tej nieprawdziwej informacji!

  3. „Zygmunt” po takim oświadczeniu Pana starosty powinna być zorganizowana jakaś akcja dobroczynna w Powiatowym Domu Kultury czy coś w tym rodzaju na ten cel.Było tak zorganizowane w szkole nr.3 na rzecz odbudowy dachu po pożarze w Nowej Wsi.Byłem dałem.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *