„Zapomniał”, że się ukrywa i wszczął awanturę. Trafił za kraty

„Zapomniał”, że się ukrywa i wszczął awanturę. Trafił za kraty

Niezbyt udanie rozpoczął nowy rok pewien 27-latek z Kętrzyna. Do mieszkania, w którym awanturował się ze swoją partnerką, zapukali policjanci. Chwilę później okazało się, że awanturnik jest poszukiwany, gdyż ma do odsiadki 255 dni.

 

W Nowy Rok, kilka minut po godzinie dwudziestej, oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał anonimowe zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta trwa awantura. Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci.

– Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy kobietą, a mężczyzna doszło do kłótni – relacjonuje Ewelina Piaścik, rzecznik kętrzyńskiej policji. – Nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę z partnerką, krzyczał i używał wobec niej słów wulgarnych. Jego zachowanie sprawiło, że zareagowały osoby trzecie, które powiadomiły policję.

W trakcie interwencji funkcjonariusze sprawdzili mężczyznę w policyjnej bazie. Okazało się, że 27-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie.

– Mężczyzna powinien był do tej pory stawić się w zakładzie karnym, gdzie miał odbywać karę 255 dni pozbawienia wolności za pobicie innej osoby którego dopuścił się w 2016 roku – dodaje Ewelina Piaścik.

27-latek został zatrzymany w policyjnej celi. 2 stycznia zamienił ją na celę więzienną.

red

 

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Podobne artykuły
1 Komentarzy
    • fabian
    • Dodano 2 stycznia 2018

    „awanturował się ze swoją partnerką” a ciekawe kto awanturę rozpoczął? On może zapomniał ale panna pewnie nie (?) i wysłała go na przerwę 😉

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *