Zagłosuj na projekt młodych aktorów. Pomóż im spełnić marzenia

Zagłosuj na projekt młodych aktorów. Pomóż im spełnić marzenia

Grupa teatralna „Rampa”, działająca w I Liceum Ogólnokształcącym im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie zgłosiła swój projekt do konkursu „Projekt z klasą”. W konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Nowa Era uczniowie z „Ogólniaka” mają szansę wygrać nawet 4 tys. złotych.

 

Projekt zatytułowany „Teatr, taniec, śpiew to kultury zew!” jest jedynym zgłoszonym do konkursu przez szkoły z powiatu kętrzyńskiego. Projekt ma na celu rozwijanie zainteresowań młodych ludzi z zakresu teatru, śpiewu i tańca.

Link do głosowania znajduje się tutaj.

Dzięki warsztatom i spotkaniom uczestnicy będą rozwijać swoje umiejętności w danej dziedzinie, a zdobytą wiedzę wykorzystają podczas zaplanowanych działań. Uczestnicy sami wybierają scenariusze i formę przedstawienia. Sami wykonują scenografię, ustawiają światła i przygotowują muzykę. Na koncert wybierają wykonawcę, przygotowują muzykę i aranżację oraz doskonalą warsztat wokalny. Wyjątkowe jest to, że uczestnicy są zaangażowani i odpowiedzialni za cały proces powstawania spektakli i koncertów. Dzięki temu wiedzą ile czasu i pracy trzeba poświęcić na każdy etap przygotowania takiego przedsięwzięcia i że praca zespołowa i odpowiedzialność za siebie i innych jest najważniejsza. W przypadku wygranej zostanie ona przeznaczona na zakup materiałów niezbędnych do przygotowania kolejnego przedstawienia.

red

 

Zdjęcie: Młodzi aktorzy teatru „Rampa”. Fot. Archiwum szkoły

Podobne artykuły
1 Komentarzy
    • Grupa Teatralna RAMPA
    • Dodano 6 grudnia 2017

    Dziękujemy za Wasze głosy!!! Głosować można do 14 grudnia. W ciągu dnia można oddać 1 głos.

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *