Za tydzień: Majówka z Unią i smartfony do wygrania!

Za tydzień: Majówka z Unią i smartfony do wygrania!

Majówka z Unią to dodatek do Tygodnika Kętrzyńskiego, z którego dowiesz się skąd Unia Europejska ma pieniądze? To 16 kolorowych stron na każdą majową pogodę!

 

W dodatku znajdzie się gra planszowa dla rodziny i przyjaciół, kolorowanka dla dzieci oraz młodzi bez granic – mówią, co myślą. Będzie też konkurs fotograficzny i smartfony do wygrania! Będzie także o Polkach bez kompleksów i jak grilować po europejsku. I całkiem na poważnie – na co konkretnie wydajemy unijne środki.

To wszystko w piątek, 27 kwietnia, w Tygodniku Kętrzyńskim.

 

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.
Podobne artykuły
1 Komentarzy
  • igrashka
  • Dodano 17 kwietnia 2018

  Unia z wielkiej litery z jakiego powodu?
  Unia” – polska katolicka organizacja polityczno-wojskowa 1940–1945; Unia – miejscowość w województwie wielkopolskim; Unia – określenie stanów, które pozostały w składzie Stanów Zjednoczonych podczas domowej wojny?
  Bo jeśli unia w rozumieniu Unii Europejskiej to pisownia błędna!

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *