Główna VIDEO ZA CZY PRZECIW? Rafał Rypina i Krzysztof Krupienik prezentują swoje zdanie na temat budżetu Kętrzyna i polityki finansowej miasta
62

ZA CZY PRZECIW? Rafał Rypina i Krzysztof Krupienik prezentują swoje zdanie na temat budżetu Kętrzyna i polityki finansowej miasta

ZA CZY PRZECIW? Rafał Rypina i Krzysztof Krupienik prezentują swoje zdanie na temat budżetu Kętrzyna i polityki finansowej miasta
0
62

Trzecie wydanie programu „Za, czy przeciw?” Robert Majchrzak rozmawia z Krzysztofem Krupienikiem i Rafałem Rypiną, radnymi Rady Miasta Kętrzyn, o polityce finansowej miasta. W programie również wątek sportowy – dlaczego w Granicy kuleje marketing i polityka informacyjna? Zapraszamy.

Komentarze(62)

 1. No i walec przejechał po szefie PiS. Trzeba zapraszać do programu gości z tej samej wagi i najlepiej jak już są po komisji, bo Pan Rafał jeszcze był przed komisją i niewiele wiedział.

 2. Nikt nie jest z Mordasem bo go już nie ma, przegrał wszystko. Teraz wszyscy są w jedenej drużynie. Ludzie, którzy błądzą we mgle niebawem przejrzą na oczy.

 3. I co Rypina ma do zaproponowania?Nie wystarczy być przeciw.Porażka.To ja wolę Hecmana niż desant nowych kolesiow i zieciow .Pis rządzi w powiecie i kak to wygląda wszyscy widzą.

  1. Akurat Rypina ma coś do zaproponowania, gorzej było z Prokopem i jest z radna Czech, która zabiera głos, jest na nie, nie proponując niczego.

     1. Nie ważne jak wygląda. Może ma raka wątroby? Nie wiemy. Liczy się to co mówi, a nie jak mówi i jak wygląda.

 4. Ciekawa rozmowa, tematy powazne, ale ten stolik to chyba dla żartu! Chyba że to tak specjalnie, ale bardzo odejmuje powagi i jeżeli nie ma KTK funduszy, to proponuję zrzutka.pl

  1. W polityce, nawet gminnej, wszystko się liczy. Jeżeli ma się aspiracje to trzeba nad sobą pracować. Pan Rypina wysadził z siodła dynastię w PIS – bardzo dobrze – czas na korepetycje u specjalisty od wizerunku. Jeżeli tego nie zrobi to KH zje go na II śniadanie. A więc Panie Rypina: dobry sprzęt video, duże lustro i trening. Do wyborów mało czasu. Powodzenia – czas na dobre zmiany

 5. Prokop nie jest szefem ale dalej jest najwazniejszy w pisie i robi swoje razem z Kochanowskim i to jego trzeba wystawic na burmistrza a Rypina na vice.

 6. Redaktor gwiazdorzy coraz bardziej a szyderstwo i złośliwość wyłazi mu z butów wraz ze słomą. Rypina cienko brzmi i wygląda.

 7. Redaktor nawet przeszkodził w wypowiedzi Rypince. Przekrzyczec prowadzacrgo nie sposób. Panie radny rondo zakorkowane szkodzi panu na budowe przedsxkoka na Brzozowej? Brzozowa to zła lokalizacja ale korek tu nie ma nic do gadania. Przedszkole winno być na Kazimierza Wielkego i rondo tu nie ma nic do rzecz. Pieprzysz Pan tak cienko ze wody Pani powinni nalać więcej do szklanki.

  1. Panie SEBA, każdy korek szkodzi na bezproblemową komunikację, która oszczędza czas, pieniądze i atmosferę. Radziłbym Panie SEBA pogłębić wiedzę na temat ekonomii i wydatkowania środków publicznych. Pan Rypina stoi na straży racjonalnego wydatkowania środków publicznych, które nie są środkami prywatnymi burmistrza tylko Naszego miasta. Dlatego też koszty budowy i lokalizacja inwestycji jest bardzo ważna. Radni powinni dobrze radzić i nie pozwalać wydawać lekką ręką miliony złotych dla jakichś wydumanych wizji. Zadłużyć miasto to nie jest sztuka, tylko brak roztropności rajców.

   1. wystarczy ze jest jeden pogłębiony z ekonomii i wydatkowania srodków publicznych radny i reszta radnych co daje całość tak bezradna ze jeden z nimi robi co zechce. Ocena internetowego radnego opieracacego sie na czyichś teoretycznych opiniach, ktory nie potrafi nic madrego powiedziec jest NEGATYWNA.

    1. Teoretycznie? Zagłosuj na Rypinę, to będziesz miał praktycznie. Co, boli dupcia że dotychczasowy włodarz wypadnie blado? Rozwalać każdy arbuz potrafi. Rypina natomiast jako jedyny proponuje rozwój miasta. Tyle na ten temat.

     1. jesli proponuje jak tu było słychac wole nie doswiadczac kolejnego nieudacznika ktory na siłe bedzie probował cos smieniac, wg mnie burmistrzem powinien zostać młody kulturalny doświadczony w samorzadzie i usmiechniety człowiek – takim jest np. NIETRZEBA

     2. Ładny Nietrzeba i już kisiel w majtkach myślenie odebrał. Nietrzeba jest tak kompetentny jak reszta nieudaczników w tym mieście.

 8. Radny Rypina jest jedyną alternatywą dla Hećmana. Trzeba mieć nadzieje, że w najbliższych wyborach coś pęknie w mieszkańcach naszego miasta i wybiorą mądrze.

  1. Pełna zgoda. Reszta nie ma odwagi by wyjść z krzaków. Pojawią się miesiąc przed wyborami i będą chcieli nas mamić obietnicami, a gdzie są teraz? Czemu nie wypowiadają się w kwestiach ważnych dla miasta i zwykłych ludzi? Nie mają odwagi sprzeciwić się Hećmanowi? Tylko Rypina i Czech mają odwagę i coś do powiedzenia. Reszta nie ma żadnych szans w nadchodzących wyborach.

 9. Zdecydowane TAK dla Rypiny. Albo Rypina, albo ruina z Kętrzyna. Cała reszta na taczki i bez różnicy czy to wafle hećbruka, czy popierdółki.

 10. Pan Rypina to bardzo rozsądny człowiek . Jest bardzo dobrym kandydatem na burmistrza Kętrzyna. Ma duże szanse wejść do drugiej tury wyborów.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *