Główna VIDEO ZA CZY PRZECIW? Michał Krasiński mówi o ważnych sprawach dla powiatu, Damianowi Nietrzebie nie pozwolił na to… „komfort emocjonalny”
56

ZA CZY PRZECIW? Michał Krasiński mówi o ważnych sprawach dla powiatu, Damianowi Nietrzebie nie pozwolił na to… „komfort emocjonalny”

0
56

Drugie wydanie programu „Za, czy przeciw?” Robert Majchrzak rozmawia z Michałem Krasińskim m.in. o programie Polska-Rosja, kętrzyńskim szpitalu czy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Z programu dowiecie się też dlaczego zastępca burmistrza Kętrzyna jest… żałosny. Zapraszamy.

Komentarze(56)

  1. Istota członkostwa w klanach (obu) polega na niewyrażaniu lub braku własnego zdania i potakiwaniu ojcom założycielom.

 1. Panie redaktorze tematy były naprawdę ciekawe bylo zaplanować na to caly czas antenowy na wypowiedzi Pana Krasińskiego,którego z racji zajmowanego stanowiska zawodowo dotyczą.

 2. Iść do studia gdzie redaktorek dawno dał pytania i odpowiedzi dla pana wice starosty i wiadomo, że będzie 2vs1 tak samo jak w PIStv ?? Brawo Panie Damianie. Olewać TG i KTK, która jest już w oczywisty widoczny sposób starostwa za pieniądze spółdzielców ? Po co ?

  1. Ni dobra , czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Ale może spróbuj słuchać . Umówił się a później poskarżył na redaktora bo mu nie komfortowo. Gówniarz jednak

   1. Może nawet chciał przyjść ale może mu nie pozwolili a może nie miał nic do powiedzenia. Dobrze że mówicie kogo zapraszanie i dlaczego nie pojawił się zaproszony bo to ważna informacja jak widzimy większe zainteresowanie niż sama rozmowa a ta była ciekawa .

  2. Co powiedział szef TV Kętrzyn Panu redaktorowi na określanie nieobecnego „Gościa” w studio,chyba licencja programu nie przewiduje takich płęt.Myślę,że każdemu w pracy coś nie wyjdzie i dalej Goście chętnie zawitają do stuia na pogawędkę.Tak ładnie Panu redaktorowi szły poprzednie programy a tu taka trema.Wybaczamy.

 3. Panie Redaktorze uprawianie przez pana polityczki jest żenujące pan Nietrzeba podał panu przyczyne jak pana trakuje dla mnie jest to bardzo logiczne wytłumaczenie. Panie redaktorze promuje pan wyraznie na lamach swoich mediow strone powiatu a miasta wrecz odwotnie, np. dlaczego zastepca starosty jest przez pana nazywany starosta a zastepca burmistrza Viceburmistrzem?

  1. Pan Damian okreslił pięknie spotkanie się w studio Pana redaktora,gdyz już coś było na rzeczy.Myślę,że po skończonej kadencji w Urzędzie Miasta powinien pracować jako nauczyciel w Starym Ogólniaku.Szacunek.

   1. Zbychu a on nie puszcza ambrozyjowych bączków ? wiesz o kogo pytam . Tylko proszę nie chowaj głowy w piasek bo jest zima

  2. No i pewnie o konkubinie nie powinien pisać to wtedy nie ” promował” by powiatu . Dobrze redaktor powiedział .Nietrzeba jest żałosny

  3. Jeżeli pan Nietrzeba umówił się na to spotkanie, to powinien na nie przyjść i pan Majchrzak ma tutaj rację bo wiceburmistrz zachował się bardzo nieelegancko. Programy pana Majchrzaka są prowadzone bezstronnie i pan Nietrzeba miał już chyba kiedyś okazję przekonać się o tym. Myślę, że chodzi tu o coś zupełnie innego i wyszło bardzo niekorzystnie dla pana Nietrzeby. A szkoda bo taka konfrontacja z panem Krasińskim, który uważam wypadł bardzo dobrze, mogła być dla widzów intetesująca. Pozdrowienia dla wszystkich panów.

   1. Bezstronność wyczuwalne jest na każdym kroku. Przykładem jest komentarz redaktora i określający wicestaroste jako starostę. Redaktor będzie miał problem jak Pan Nietrzeba zostanie kimś a koledzy redaktora Michal i Rafal polega z kretesem.Czego społeczeństwu życzę bo teoretyków od wszystkiego i uśmiechów głupich nam do rządzenia niepotrzeba. Pan Nietrzeba BRAWO popieram ma Pan prawo mieć swoje zdanie.

 4. Niestety pan Damian idzie za przykładem swojego szefa – buta i arogancja . Zapomina ze pełni funkcję publiczną i moze tez być krytykowany. Ale jak szef nie znosi krytyki to on tez podobnie. Nie tendy droga

 5. Panie vice-starostopodobny, bardzo pasujecie do siebie ze starostopodobnym.
  Super wypadacie, zwłaszcza ten akcent pawlakowski a może zenkowy :)))

 6. Nietrzeba dobrze zrobił. Nie trzeba się pchać w takie towarzystwo. A Krasiński mógł się lepiej przygotować, te jego zaciąganie, słuchać się nie da. Szczerze Damian to facet z charakterem i zasadami. Skromny i pracowity.

  1. Słownictwo predysponuje najwyzej do spraw jakimi sie zajmowal w mieście (gospodarowania odpadami) akcent przydatny lecz w okolicach Grajewa i zespol mozna zalozyc i pospiewac.

  1. Kopanie się po plecach i wzajemne adorację nie świadczą o jajkach tylko o kolesiostwie. Jak wybory przegra ulizany zobaczymy te jaja

 7. Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie – czy lewica kętrzyńska pójdzie do wyborów samorządowych pod rękę z PiS-em , jak ćwierkają wróbelki , czy zacisną zęby i zewrą szeregi i listy z Platformą i Nowoczesną. Nie chciałbym się zawieść i zostać w domu w dniu wyborów.

 8. Wiceburmistrz jest bardzo pracowitym kulturalnym i uczciwym człowiekiem, czego o wicestaroscie powiedzieć się nie da. Za to lans i ignorancja widoczna jest w kazdym materiale medialnym (zabawa smartfonem również). Wybór jest prosty.

  1. Jak również obrażanie i buta…czego Jaś się nie nauczył tego Jan nie będzie umiał. Prawdopodobnie Jasia szkolił nasz burmistrz?

 9. Taka sytuacja: chłopaki z miasta nakłamali w swojej propagandówce jakie to mają gotowe projekty na Pol-Ros i wystraszyli się że w programie p.Krasiński to obnaży. Zwalili więc na redaktora, tak było najłatwiej. Żal.pl

 10. A tak na poważnie , podsumowując , Damian zachował się jak dupek . A Robert po raz następny pokazał że nie boi się Krzysztofa H. i jego oddanych , jak większość w Kętrzynie . I tak trzymać !!!

  1. Gonić PISiorów , Zdrajców i Czerwonego zresztą też Zdrajcę .
   Ulizanego Michałka do Zawid k/ Reszla gonić !!!
   Ryśka N. na taśmę do Philipsa

   1. Gonić koryciarzy i przydupasow !!! Arbuzów z wierzchu zielonych w środku czerwonych tez gonić ! Krzysia na wieś pod Augustów , Sokołów do IPNu, Gienia do czyszczenia buraków cukrowych. Gonić !!!

 11. ryn-ketrzyn-reszel sciezka rowerowa nasypem szansa regionu
  pkpsa.pl/nieruchomosci/wspolpraca-z-samorzadami/informacje-ogolne.html
  budowę ścieżek rowerowych i dróg, jak również poprzez tworzenie wąskotorowych szlaków turystyczno-rekreacyjnych,

  1. Też tak uważam. Choc w zapowiedzi napisal „z programu dowiecie się też dlaczego zastępca burmistrza Kętrzyna jest… żałosny.” to dowiedzieliśmy się dlaczego żałosny jest redaktor. Postanowił odegrać rolę gościa i nie wyszło.

  1. Poziom programu jest wprost proporcjonalny do prowadzącego i gości. Jeśli padają pytania a gość ma co powiedzieć poziom wzrasta. Ten program określił gdzie jest dno i obawiam się że będą jeszcze je pogłębiać. A do wyborów jeszcze sporo wody w Gubrze przepływnie.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *