Wybrzeże Klatki Schodowej zdobyło Puchar Tygodnika Kętrzyńskiego!

Wybrzeże Klatki Schodowej zdobyło Puchar Tygodnika Kętrzyńskiego!

Osiem drużyn rywalizowało w Korszach o Puchar Tygodnika Kętrzyńskiego. Najlepszą okazała się ekipa Wybrzeża Klatki Schodowej, która pokonała w emocjonującym finale Goalsize.

 

Rywalizacja o Puchar Tygodnika Kętrzyńskiego to nowe rozgrywki, powstałe z inicjatywy Krzysztofa i Przemysława Piwiszkisów, propagatorów piłki nożnej i sportowego trybu życia w Korszach. Wzięły w nich udział drużyny uczestniczące w również premierowej Korszeńskiej Lidze Halowej. Decydujące mecze odbyły się w sobotę, 3 lutego. W półfinałach Wybrzeże Klatki Schodowej pokonało KJ Auto 3:2, a Goalsize rozgromił Mamy Czas 9:0. W meczu o trzecie miejsce górą było KJ Auto, po wygranej z ekipą  Mamy Czas 7:3, natomiast w finale WKS pokonało Goalsize 4:1.

– Rywalizacja o Puchar Tygodnika Kętrzyńskiego była interesującym urozmaiceniem pierwszego sezonu naszych rozgrywek halowej piłki nożnej – mówi Przemysław Piwiszkis, kierownik hali widowiskowo-sportowej w Korszej. – Mam nadzieję, że na stałe wpisze się do kalendarza wydarzeń sportowych.

W podobnym tonie wypowiadał się też Robert Majchrzak, redaktor naczelny Tygodnika Kętrzyńskiego, który nie krył dobrego wrażenia, jakie wywarła na nim organizacja zawodów.

– Współpraca z organizatorami rozgrywek piłkarskich w Korszach to prawdziwa przyjemność – mówi Robert Majchrzak. – Wszystko zostało profesjonalnie zaplanowane i zrealizowane. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak przygotowanie pucharu na przyszły rok.

W tym roku okazałe trofeum zdobyło Wybrzeże Klatki Schodowej. Poza tym wszyscy zawodnicy grający w półfinałach otrzymali drobne upominki od wydawcy gazety.

red

 

Zdjęcie: WKS z Pucharem Tygodnika Kętrzyńskiego. Fot. Robert Majchrzak

Podobne artykuły
5Komentarz
  • zbych
  • Dodano 4 lutego 2018

  Patrzę na zdjęcie i szukam na nim sylwetki Pana redaktora,jest znalazłem 3x nazwisko wymienione w tekście 🙂

  Odpowiedz
  • Kent
  • Dodano 4 lutego 2018

  Rok 2018 rokiem wyborczym. Może będzie gdzieś startował….

  Odpowiedz
  • Qwerty
  • Dodano 4 lutego 2018

  Powinien bo to jeden z niewielu który nie boi się Hecmana

  Odpowiedz
  • I co jeszcze?
  • Dodano 4 lutego 2018

  Wszyscy będą startować to się głosy rozproszą antyhećmanowców rozproszą i Hećman znów wygra. Ustalcie kto w końcu będzie kontrkandydatem Hećmana? Rypina, Redaktor, bo chyba nie Niedziółka?

  Odpowiedz
  • Prawdopodobnie
  • Dodano 4 lutego 2018

  Wystawią Zięcia .

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *