Główna Kętrzyn Wypadek pojazdu wojskowego. Kierowca stracił przytomność!

Wypadek pojazdu wojskowego. Kierowca stracił przytomność!

Wypadek pojazdu wojskowego. Kierowca stracił przytomność!
0
8

Kilka minut po godzinie piątej, w poniedziałek, 8 stycznia, dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Gałwunach. Wojskowy Daewoo Honker wpadł tam do rowu i uderzył w drzewo.

 

Zimno, mokro i ślisko – to wszystko wpływa znacząco na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek rano w Gałwunach, w gminie Kętrzyn. Wojskowy Daewoo Honker wjechał tam do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Na miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe.

– Kierowca oraz pasażer pojazdu, jeszcze przed przyjazdem służb, o własnych siłach wydostali się z pojazdu – relacjonuje mł. asp. Ewelina Piaścik, rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie. – Po chwili jednak kierowca stracił przytomność i został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Kętrzynie. Pasażer pojazdu również został przewieziony do szpitala na obserwację.

Funkcjonariusze ustalili, że 26- letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w drzewo. Pojazd został zabezpieczony na strzeżonym parkingu. Teraz kętrzyńscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia drogowego. Mundurowi cały czas apelują też o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po drogach.

red

 

Fot. KPP Kętrzyn

Komentarze(8)

  1. Jesli w wypadku uczestniczy pojazd wojskowy sprawę przejmuje Żandarmeria Wojskowa. Ten pojazd jest chyba typu wojskowego?

    1. Jechałem z 3 tygodnie temu do Bartoszyc. Właśnie to auto wyprzedzało mnie na zakazie wyprzedzania i ograniczeniu prędkości do 70. Wyprzedzało mnie z bardzo dużą prędkością. Auto służbowe – nikt nie szanuje.

  2. Samoloty – MIG 29 spadają w lesie ( brak paliwa ) – poszukiwania 4 godz. V-ce Minister nie wie czy się katapultował czy nie , samochody w rowach , kierowcy tracą przytomność , taka to rzeczywistość pod rządami PIS.

  3. Wysylaja zolnierzy kierowcow w trase starymi samochodami..a sami rozjezdzaja sie furami…te samochody do muzeum..pierzone wojsko…Niech Macierewicz porusza sie takim starym trupem z blachy bez poduszek powietrznych.

    1. Marzeniem „BBB” jest niemiecki samochód na kółkach.Po Kętrzynie jeżdzi piękny stary samochód,który jak przygazuje to czuć MOC i muzykę silnika.Reszta aut nigdy tego nie dokona choć może i są szybsze ale posłusznie „warczą” to nie to.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *