Główna Wydarzenia Wylicytowali Plac Grunwaldzki! Ale tylko symbolicznie – stali się jego patronami
26

Wylicytowali Plac Grunwaldzki! Ale tylko symbolicznie – stali się jego patronami

Wylicytowali Plac Grunwaldzki! Ale tylko symbolicznie – stali się jego patronami
0
26

Aleksander i Kielon zostali oficjalnymi patronami Placu Grunwaldzkiego w Kętrzynie. To efekt licytacji podczas styczniowego koncertu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Okazjonalna tablica została zainstalowana na parkingu przy Starostwie Powiatowym w Kętrzynie. Darczyńcom pogratulował Ryszard Niedziółka, starosta kętrzyński, wręczając przy okazji drobny upominek – wydany przez starostwo album „Dziedzictwo Kulturowe Powiatu Kętrzyńskiego”.

red

 

Fot. Paulina Wasilewska

Komentarze(26)

 1. Jak jeszcze może lansować się Niedziółka Ryszard Henryk. Proponuję rozpisać taki konkurs. Może np. uczestniczyć w uroczystym otwarciu stodoły w Sińcu.

 2. To teraz panie Niedziółka w trosce o porządek w przestrzeni publicznej i o to dziedzictwo, grzecznie wydłub pan z łaski swojej te tyczkę z ziemi i zasyp dołek. Nawet w zaśmiecaniu Kętrzyna musisz pan naśladować Hećmana. Jak nie jeden populista, to choroba jasna drugi …

 3. Czy album „Dziedzictwo Kulturowe Powiatu Kętrzyńskiego” wzmiankuje o zniszczeniu mostku i zastąpieniu go przepustem z blachy falistej z inicjatywy starostwa zarządzanego przez Ryszarda Niedziółkę?

 4. Ciekawe co na to wojewódzki konserwator zabytków? Można bez jego zgody stawiać oznakowanie na nieruchomości objętej ochroną konserwatorską?

  1. Właściwa pracownica, jak to lubi mawiać starosta, na pewno wypowiedziała się a nawet zapoznała się z dokumentacją przed postawieniem znaku. Kolejna pani miała okazję wydatek zatwierdzić, więc Zarząd po takich czynnościach miał prawo wykonać to co wykonał. BRAWO za innowację.

 5. Panie Niedziółka już gorszej głupoty nie mogłeś wymyślić ? Ty naprawdę już nie masz co robić ? Sprzedaj swoje stanowisko , na zawsze ! i jedź na narty !
  Cieniutki ten lans oj cieniutki , a gdzie Ulizany ?

  1. Pomysł dobry ale „sprzedaż produktu” na bardzo niskim poziomie. Zdjęcie na tle samochodów masakra. Zwycięzca nie zasłużył na ucisk dłoni w ciepłym gabinecie Starosty?

 6. Faktycznie zdjęcie jak zdjecie fajne jest tylko kolor torebki nie licycuje z barwami Orkiestry wygląda na barwy PHILIPSA.

 7. Zobaczymy co powiecie jeden mądry z drugim krytykantem starosty jak wasze dziecko będzie leżało w szpitalu w Kętrzynie (żeby było jasne, nikomu nie życzę pobytu w szpitalu, tym lub jakimkolwiek innym) i skorzystacie ze sprzętu WOŚP-u. Też będzie wam przeszkadzała czapka Niedziółki, kolor torebki i samochody na zdjęciu?

  Aukcja i cel szczytny, uznania dla darczyńcy. Na tym się skupmy.

  1. A ja wolałbym, żeby szpital powiatowy nabywał sprzęt dzięki optymalnemu gospodarowaniu środkami znajdującymi się w dyspozycji organu właścicielskiego. Jakie to oczywiste.

  1. Moje zdanie jest jasne. Nie chcę widzieć żadnego Hećmana, Nietrzeby i Duczka, ani żadnego Niedziółki, Krasińskiego i żadnej Prokop po najbliższych wyborach w kętrzyńskich samorządach. Swoje zdanie i życzenie wypowiem za pomocą kartki wyborczej. Tylko Rypina i wskazani przez niego kandydaci na radnych wzbudzą moje zaufanie (przynajmniej na jedną kadencję tytułem próby).

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *