Główna Reszel Współpraca powiatu z gminami daje efekty. Wyremontowano kolejną drogę, a w tym tygodniu to jeszcze nie wszystko
25

Współpraca powiatu z gminami daje efekty. Wyremontowano kolejną drogę, a w tym tygodniu to jeszcze nie wszystko

Współpraca powiatu z gminami daje efekty. Wyremontowano kolejną drogę, a w tym tygodniu to jeszcze nie wszystko
0
25

Ulica Okręg w Reszlu została oficjalnie otwarta. Uroczyste przecięcie wstęgi, z udziałem władz samorządowych, duchowieństwa, służb mundurowych i mieszkańców miasta odbyło się w poniedziałek, 5 lutego.

 

Koszt przebudowy ulicy Okręg wyniósł 493 200,62 zł. Inwestycja, tak jak wiele innych, została sfinansowana wspólnie, ze środków Powiatu Kętrzyńskiego i Gminy Reszel, w ramach programu „50 / 50”. Uroczyste otwarcie ulicy Okręg, to nie jedyne tego typu wydarzenie w rozpoczętym tygodniu. W najbliższy czwartek do przecięcia wstęgi dojdzie też w Korszach, na ulicy Wiejskiej.

rm

 

Fot. Paulina Wasilewska

Komentarze(25)

  1. Bo to nie jest podstawowa informacja. Podstawowa jest taka, że to starosta, że starostwo, że dzięki staroście. Taka sama prymitywna propaganda jak Żukowskiego wobec Hećmana.

 1. A tak na poważnie , to żeby taki poważny polityk jak H. nie miał żony tylko z konkubinami się zadawał . Ciekawe co na to wyborcy na jesień ??

  1. teraz to przesadziłeś,
   Żona to babka na papierze dzięki któremu Ci wszystko zabierze!
   Konkubina to jak dziewczyna, nie będzie ta będzie inna 🙂

  2. Krzysztof Wiesław żonę ma (i o nią dba…bańkę zarobiła na działce pod „inter marche”), to nie może mieć drugiej…

 2. Ja w temacie konkubinatu, czy nie za blisko siebie stoją SLD i prawicowe Porozumienie? Dla nie kumatych w temacie Porozumienie to giermek PiS-u. Czy na jesień – po wyborach – nie okaże się, że coś jest na rzeczy ?

  1. Ten związek na ‚kocią łapę’ to się chyba reszelskiemu sukienkowemu nie podoba, bo tak spode łba zerka. Ciekawe co z rozgrzeszeniem?

  2. Jeden drugiego warty, ten czerwony z SLD ( Pieniak ) i ten drugi zdrajca z PSL-u
   ( Krasiński ) teraz gowinowiec , zresztą obaj zdrajcy .

 3. O tym razem do fotki wzięli Burmistrza a gdzie Rysiek ? to ile tych metrów tej ulicy ? taka feta to pewnie ze 30 m . Powtórzę j/w a co z ul. Budowlaną w Kętrzynie ?

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *