Włamał się na strych bo… potrzebował pieniędzy

Włamał się na strych bo… potrzebował pieniędzy

Elektronarzędzia o wartości 1 500 złotych padły łupem 16-latka, który włamał się na strych jednego z budynków w Reszlu. Nastolatek twierdzi, że zrobił to, ponieważ potrzebował pieniędzy.

 

Do zdarzenia doszło 16 stycznia. Wtedy to oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że w jednym z budynków w Reszlu doszło do włamania. Pokrzywdzony poinformował, że nieznany wówczas sprawca początkowo wyłamał deski w ścianie strychu i z pomieszczenia ukradł elektronarzędzia min. opalarkę, wkrętarkę, poziomnicę laserową. Wartość skradzionego mienia wyceniona została na kwotę 1500 złotych.

– Pracujący nad tą sprawą policjanci z komisariatu w Reszlu ustalili i zatrzymali podejrzanego o włamanie 16-latka – relacjonuje mł. asp. Ewelina Piaścik, rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie. – Funkcjonariusze odzyskali również część przedmiotów.

Podczas przesłuchania chłopak przyznał się do przedstawionego zarzutu kradzieży z włamaniem. Teraz ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będzie tłumaczył się w sądzie.

red

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *