W piątek wszyscy do Barcian! Można wygrać… telewizor!

W piątek wszyscy do Barcian! Można wygrać… telewizor!

Jeszcze tylko trzy, a w zasadzie cztery niewiadome zostały do rozstrzygnięcia w Barciańskiej Lidze Halowej. W piątek, 23 lutego, wyjaśni się kto w rozgrywkach zajmie siódme, trzecie oraz pierwsze miejsce, a także kto wygra telewizor.

 

Na placu boju w drugim sezonie rozgrywek BLH pozostało już tylko sześć drużyn. Pierwszy mecz dnia rozpocznie się o godzinie 16. Zmierzą się w nim FC Barcianiaki i Futsal Team, a stawką potyczki będzie siódme miejsce w lidze. Od godziny 17 zacznie się natomiast walka o medale. Jako pierwsi o brązowe krążki powalczą zespoły Bart Spart i Kormoran. Po nich, o godzinie 18, na boisko wyjadą finaliści: Major Team i Nowa Różanka. Co ciekawe, te dwa zespoły zmierzyły się również w ubiegłorocznym finale BLH. Wówczas górą była Nowa Różanka, która pokonała rywali po dogrywce 5:3. W bieżących rozgrywkach, w meczu rundy zasadniczej, górą był natomiast Major Team, który pokonał finałowego rywala 7:3.

W ostatnim dniu Barciańskiej Ligi Halowej walczyć będą też kibice. Na ostatni dzień zawodów ich organizatorzy przygotowali nie lada atrakcje. Wśród kibiców, którzy zdecydują się w piątek zasiąść na trybunach hali sportowej w Barcianach, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. Główną z nich jest telewizor.

rm

 

Więcej informacji o zakończeniu lig halowych w Barcianach, Korszach, Kętrzynie i Reszlu w piątkowym (23 lutego) wydaniu gazety:

 

 

 

 

Zdjęcie: W finale drugiej edycji BLH po raz drugi Major Team (biało czarne stroje) zmierzy się z Nową Różanką. Fot. Katarzyna Mazanek/GOK Barciany

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *