W Korszach wybrano radę seniorów

W Korszach wybrano radę seniorów

W ubiegły poniedziałek, 26 marca, w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Korszach odbyło się zebranie wyborcze do Rady Seniorów Gminy Korsze. W wyborach wystartowało 21 kandydatów, zgłoszonych przez organizacje pozarządowe i grupy seniorów.

 

Powołanie przez Ryszarda Ostrowskiego, burmistrza Korsz, rady seniorów ma poprawić jakość życia osób starszych mieszkających w Gminie Korsze. Rada składa się z piętnastu osób i jest ciałem opiniodawczym dla burmistrza i radnych. Ryszard Ostrowski podziękował wszystkim startującym w wyborach. Wyraził oczekiwanie, że kandydaci, którzy nie znajdą się w radzie, będą także dzielić się swoimi pomysłami i zgłaszać inicjatywy. Burmistrz życzył wybranym owocnej pracy, wytrwałości w działaniach oraz wielu pomysłów i niekończącej się siły w ich realizowaniu.

Kinga Sobiecka

 

Skład Rady Seniorów Gminy Korsze

Eugeniusz Kowaluk – przewodniczący rady, Wanda Boublej, Leon Gałecki, Teresa Jaskórzyńska, Elżbieta Kozłowska, Elżbieta Łotoczko, Jolanta Nalewajk, Jan Rynkiewicz, Krystyna Rynkiewicz, Henryka Sonnak, Krystyna Stadnik, Wanda Tomaszewska, Maria Urbanowicz, Krystyna Worobiec, Małgorzata Zubek.

 

Fot. Gmina Korsze

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *