Główna Kętrzyn W kętrzyńskim sztabie WOŚP zaprezentowano oficjalną skarbonkę oraz identyfikator zbiórki. Ale nie tylko…

W kętrzyńskim sztabie WOŚP zaprezentowano oficjalną skarbonkę oraz identyfikator zbiórki. Ale nie tylko…

W kętrzyńskim sztabie WOŚP zaprezentowano oficjalną skarbonkę oraz identyfikator zbiórki. Ale nie tylko…
0
13

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zabrzmi w Kętrzynie! Z tej okazji w lokalnym sztabie WOŚP zaprezentowano oficjalne insygnia imprezy: skarbonkę oraz identyfikator, którym będą się posługiwały osoby zbierające pieniądze.

 

26 finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 14 stycznia. Do Kętrzyna Orkiestra wraca po przerwie i zagra po raz dwudziesty.

– Mamy więc swój mały jubileusz, ale najważniejsze, że w ogóle wracamy do Kętrzyna – mówi Janusz Mazurkiewicz, inicjator WOŚP w Kętrzynie i członek tegorocznego sztabu.

Jak zapewniają organizatorzy, w programie imprezy nie zabraknie atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie Ivan Komarenko, a na zakończenie koncertu zagra Dr Watt. Na scenie zaprezentują się także liczni artyści lokalni. Nieodłącznym elementem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest oczywiście licytacja. Wszystkie gadżety na nią przeznaczone nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że wspomagając najmłodszych (tegoroczne hasło to „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”) będzie można powalczyć m.in. o olimpijski portfel z autografem Marty Walczykiewicz, srebrnej medalistki w kajakarstwie podczas igrzysk w Rio de Janeiro. Poza tym na licytację został przeznaczony zegar od Jurka Owsiaka, kalendarz Marty Walczykiewicz, kalendarz Andrzeja Mleczki, obraz Jarosława Puczela i mnóstwo gadżetów (t-shirty, kubki, płyty CD z festiwalu Woodstock) WOŚP.

Koncert finałowy WOŚP odbędzie się w hali sportowej Powiatowego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, przy ul. Poznańskiej (dawna „Budowlanka”). Początek o godzinie 11.50.

rm

 

Zdjęcie główne: Marek Małagocki – szef kętrzyńskiego sztabu i Janusz Mazurkiewicz z oficjalnymi skarbonkami 26 finału WOŚP. Fot. Robert Majchrzak

Komentarze(13)

  1. Gratulacje Panie Marku cieszę się bardzo , że Kętrzyn w końcu zaistnieje czymś pozytywnym i dającym energię dobrym ludziom . Nie wodotryskami a epatującym empatią , szczodrością no i odwagą . W Ketrzynie nie było sztabu WOŚP ktoś zada pytanie dlaczego ? kto odpowie na to pytanie ?

      1. W końcu jednostki Starostwa wzięły się do roboty mają:Tulipana , szkoły średnie, no i potrzeby w Powiatowym Szpitalu a nie miejskim . Starosty tylko lans,może zróbcie coś w końcu bo to już koniec kadencji .

  2. Brawo wspieracie szczytny cel, tylko żeby nie było tak jak poprzednimi razami.Jak to jest ,że Rubta co chceta,siema ,obecnie czuje się KRÓLEM ,dzięki , wolontariuszom i organizatorom podległym jemu i jego sztabowi?. Wy zbieracie w słusznym celu ,a taki cwaniak ,robi z tego interes .Kto kiedy kolwiek sprawdził dokładnie wydane złotówki na konkretny cel ? .Dlaczego nie potrafi wytłumaczyć się z wielu kierowanych zarzutów ,przeciwko niemu?. Rozumiem tylko polak tak potrafi, .POWODZENIA.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *