Główna Kętrzyn Uszkodził dwa samochody. Straty to 6 tys. złotych!

Uszkodził dwa samochody. Straty to 6 tys. złotych!

Uszkodził dwa samochody. Straty to 6 tys. złotych!
0
12

Kętrzyńscy policjanci ustalili i zatrzymali 34-letniego mężczyznę, podejrzanego o zniszczenie dwóch samochodów. Mieszkaniec miasta twierdził, że „był tak pijany, że nie wiedział co robi”. Właściciel pojazdów oszacował straty na kwotę ponad 6 tysięcy złotych.

 

W Wigilię kętrzyńscy policjanci przyjęli zawiadomienie od jednego z mieszkańców miasta o tym, że ktoś uszkodził należące do niego dwa pojazdy. Auta były zaparkowane na jednym z kętrzyńskich osiedli. Zgłaszający poinformował, że do zdarzenia doszło w nocy z 23 na 24 grudnia.

– Z przekazanych informacji wynikało, że nieznany wówczas sprawca, za pomocą ostrego narzędzia, zarysował tylne i przednie lewe drzwi oraz błotnik Hondy, powodując straty w wysokości 3 tys. złotych oraz zarysował powłokę lakierniczą tylnego lewego błotnika, tylnych i przednich lewych drzwi Toyoty, powodując straty w wysokości 3,2 tys. złotych – poinformowała mł. asp. Ewelina Piaścik, rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie.

Na podstawie zgromadzonego materiału, policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie zniszczenia aut. Okazał się nim 34-letni mieszkańca miasta. Mężczyzna tłumaczył, że „był tak pijany, że nie wiedział, co robi”. Teraz za swój wybryk poniesie konsekwencje. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

red

 

Zdjęcie główne jest ilustracją do tekstu.

Komentarze(12)

  1. Na moim osiedlu samochody tak tarasują chodnik,że samemu trudno sie przecisnąc między nimi a co mówić matka z wózkiem.Aby nie zaczepić o lusterko to trzeba nie lada zmysłu równowagi i co kto doprowadza do takiego stanu równowagi i uwagi.Wspólnota Mieszkaniowa ma pozagradzane i okamerowany teren a korzysta z infrastruktury pozostałych lokatorów spółdzielni jak gdyby nic.

  2. Hećman rękami Bejnara i Świtaja zdewastował i zezłomował 4 autobusy, w tym jeden po naprawie kapitalnej. Straty do dzisiaj nieoszacowane, ale na oko to ze 100 tyś złotych.

  3. Głowę zawracacie 6 tys. zł. a szafa za 40 znalazła się ? Czy budżet Powiatu uchwalony , to są pytania a nie tam takie duperele autko porysowane ,hit dnia !

  4. Co tam zawracasz głowę jakąś szafą. Hećman rękami Bejnara i Świtaja zdewastował i zezłomował 4 autobusy, w tym jeden po naprawie kapitalnej. Straty do dzisiaj nieoszacowane, ale na oko to ze 100 tyś złotych.

  5. Za garażami na os.Sikorskiego miał być parking na 300 aut teraz jest obwodnica.Chyba się przesłyszałem będąc na zebraniu spółdzielczym.

    1. obwodnice masz w okreznicy. Przestan nia jezdzic jesli jestes tak negatywnie nastawiony, a widze korzystasz z niej codziennie

  6. Jak inaczej ocenić zarządzanie Kętrzynem w odniesieniu do infrastruktury i komunikacji niż tylko poprzez wspólne podciągnięcie pod mianownik niekompetencji. Pileckiego jest efektem błędnych założeń komunikacyjnych. Ulica obsługuje tranzyt i przez to cyiągle nie stanowi wygodnego skrótu dla mieszkańców Kętrzyna .Spółdzielnia też ma problemy z planistyką. Czy ktoś w tym skansenie mentalnym użyje w końcu rozumu i zastąpi te obskurne garaże podziemnym parkingiem na 800 aut, nadbudowanym przynajmniej 6-cio piętrowym blokiem?

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *