Główna Kętrzyn Ukraińcy na stażu w straży granicznej
13

Ukraińcy na stażu w straży granicznej

Ukraińcy na stażu w straży granicznej
0
13

Przedstawiciele ukraińskiej służby migracyjnej zakończyli staż w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Kętrzynie. Wizyta ukraińskiej delegacji zakończyła się podsumowaniem przebiegu stażu przez płk. Roberta Inglota, komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Wizyta w Kętrzynie byłą typowym stażem zawodowym. Uczestniczyli w nim Mykola Borysenko, zastępca dyrektora placówki Państwowej Służby Migracyjnej Ukrainy w Czernichowie oraz Oleksander Klok, główny specjalista Wydziału ds. Centrów Recepcyjnych dla Cudzoziemców. Mieli oni okazję zapoznać się z funkcjonowaniem kętrzyńskiego ośrodka, a podczas spotkań z funkcjonariuszami straży granicznej zapoznali się z infrastrukturą oraz specyfiką działania poszczególnych sekcji W-MOSG.

red

Fot. W-MOSG

Komentarze(13)

  1. Oj prawda jak idą do pracy sami młodzi wysportowani od razu wyrózniaja sie z pośród kętrzyniaków.Dobry masz pomysł gdyby trafili do pracy w SG to mielibyśmy dobrą drużynę w piłce siatkowej.

 1. No to Pan burmistrz wygrywa w cuglach następną kadencję w Kętrzynie bo znając dyscyplinę Ukraińców zagłosują za nim.W powiecie za to pełna amerykanka przekonał się o tym Pan starosta Mordasiewicz,który tyle dobrego pobudował a ludzie i tak inaczej zagłosowali.Może to głosy kętrzyniaków zadecydowały ?

  1. Rządy burmistrza uderzają po kieszeni wszystkich obywateli miasta bez względu na podziały etniczne. Dlatego i bez podziału wszyscy Kętrzynianie powinni zagłosować przeciw Hećmanowi. Nawet Ty.

   1. Tu nie chodzi o uderzanie po kieszeni bo tak czy siak trzeba naprawiac-budować,to chyba marzenie każdego burmistrza.Nie trafionych inwestycji nie da się już nikomu odkręcić i to mnie boli,kiedy na bazar idę po kapustę.

    1. Wszystko można. Tyle szmalu zmarnował i marnuje nadal ignorant jeden. Skoro zmarnował na psucie, to teraz trzeba wydać na naprawę po tym szkodniku. Ile można chodzić po ciemnych ulicach.

 2. Szkolcie banderowskich wnuków beda wiedzieli do kogo najpierw z siekierami zapukać. Ukrainiec nigdy lachów sypatią nie żywił historia pokazała ich prawdziwe oblicze!

 3. Ważne byśmy my wiedzieli i pamietali politycy grają tak jaką tłum muzykę słyszeć chce!A że tłuszcza w większości na konserwach ze wsparcia wychowana to głosuje tak by jak najmniej sie narobic trybuchy zapchać i koledze nogę podłożyć

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *