Uczyli się w „Kuźni” jak korzystać z internetu

Uczyli się w „Kuźni” jak korzystać z internetu

We wtorek, 27 lutego, w świetlicy wiejskiej „Kuźnia” w Wopławkach odbyło się uroczyste zakończenie pierwszej edycji projektu „E-kompetencje bez barier”. Program jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

 

– Podczas kursu można było nabyć informacje m.in. jak załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, korzystać z usług bankowych online czy wyszukać lekarza specjalistę – relacjonuje Leszek Twarogowski, radny Rady Gminy Kętrzyn.
Zakończenie projektu odbyło się w formie eventu, podczas którego kursanci brali udział w konkursach przygotowanych przez przewodnika. Na zakończenie Justyna Żarnowska, przedstawiciel Centrum Edukacji ZDZ w Kętrzynie, wręczyła wszystkim uczestnikom projektu certyfikaty nabytych kompetencji oraz upominki.

red

 

Fot. Gmina Kętrzyn

Podobne artykuły
6Komentarz
  • J 23
  • Dodano 5 marca 2018

  Coś cicho o Ulizanym Michałku , pozostały już tylko Wopławki i Nakomiady ? jaka szkoda a był : ” taki ładny , taki ulizany , taki amerykanski „

  Odpowiedz
   • Ciekawe
   • Dodano 7 marca 2018

   A co teraz Uluzany robi? Kim jest? #ranyliże? Radny bezrobotny?

   Odpowiedz
 1. Bardzo fajny wpis Sławek !!! Pokazujący że tak na prawdę perspektywa poznawcza, jaką nabywasz podczas licznych podróży i różnych kultur l, jest bardzo ważna i wpływa na pojmowanie naszego najbliższego otoczenia. I właśnie uczy pokory. Uważaj tylko na śiebie i do zobaczenia w Polsce. Bo od dawna myślę o wypiciu z Tobą piwa.

  Odpowiedz
  • newsblogchain
  • Dodano 6 marca 2018

  Bardzo fajny wpis Sławek !!! Pokazujący że tak na prawdę perspektywa poznawcza, jaką nabywasz podczas licznych podróży i różnych kultur l, jest bardzo ważna i wpływa na pojmowanie naszego najbliższego otoczenia. I właśnie uczy pokory. Uważaj tylko na śiebie i do zobaczenia w Polsce. Bo od dawna myślę o wypiciu z Tobą piwa.

  Odpowiedz
 2. Z fizycznego punktu 2 myśliwce działają taką samą siłą jak myśliwiec i ściana. Ból to tylko projekcja. Bolesne dolegliwości jelit polegają na złej interpretacji sygnałów, niedostatecznej komunikacji z jelitami. Ból jest przeniesiony w zupełnie inne miejsce. Kiedyś podczas kolano-skopi trzymałem ręce na żebrach i poczułem kolonoskop. Gdzie bolało? Dźwigacz jąder bolał. Poza tym jak trzeba to potrafimy sobie wmówić że coś nas nie boli. Ból to sygnał że coś jest nie tak. Nie podobała mi się prezentacja.

  Odpowiedz
 3. Nasze bycie innym jest stałe. Kuba ma jednak w tym innym byciu większą siłę niż ja, choć to ja jestem od niego większa. Niezwykłe najbardziej jest chyba w nim to, że wszystko co niezwykłe i zwykłe dzieje się gdzieś głęboko w jego głowie, a on to zwyczajnie mi podaje w drganiu kąciku ust na zakończenie uśmiechu, czy w łezce mimowolnej. I takie niezwykłe te dni, z dniami i nocami niby zwykłymi. Niezwykłe to życie z Tobą.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *