Główna Sport Typuj z Tygodnikiem Kętrzyńskim – możesz wygrać duże pieniądze!
7

Typuj z Tygodnikiem Kętrzyńskim – możesz wygrać duże pieniądze!

Typuj z Tygodnikiem Kętrzyńskim – możesz wygrać duże pieniądze!
0
7

Każdy, kto zdecydował się skorzystać z piątkowego (9 lutego) „typera” w Tygodniku Kętrzyńskim, zyskał czterokrotność postawionej kwoty. W skrócie – za każde postawione przy naszej pomocy 100 złotych można było odebrać „na rękę” 403,92 zł.

 

Wszystkie zaproponowane wydarzenia odbyły się w sobotę, 10 lutego. W meczu francuskiej League 1 Bordeaux pokonało Amiens 3:2 (kurs 1,47), w Hiszpanii Real Madryt ograł Real Sociedad San Sebastian 5:2 (kurs 1,25), a w polskiej Ekstraklasie Lechia Gdańsk zremisowała z Wisłą Kraków 1:1 (nasz typ: 1X, kurs 1,26). Stawkę uzupełniły mecze siatkarzy: Zawiercie – Resovia 0:3 (1,28) oraz piłkarzy ręcznych: Wisła Płock – Croatia Zagrzeb 27:24 (1,55).

Kolejnego „typera” znajdziecie w najbliższym (16 lutego) wydaniu Tygodnika Kętrzyńskiego. Partnerem naszej zabawy jest punkt przyjmowania zakładów bukmacherskich „Milenium”, przy ul. Traugutta 7 w Kętrzynie.

red

Komentarze(7)

  1. Szczytny cel redakcji to zachecanie do hazardu?W reklamie poniżej tekstu jest informacja że gra wiąże się z ryzykiem uzależnienia.Takie samo ostrzeżenie powinno być w tekście.A tymczasem czytamy tam o „zabawie”.Co na to Redakcja?Etyczne to na pewno nie jest.A czy zgodne z prawem? To pytanie do prokuratora.

    1. Brawo ,słuszna sugestia . Panie redaktorze ,proszę głęboko przemyśleć swoją „zabawę”, jest to niebezpieczne. .Rozumiem chwytamy się wszystkiego ,jak nie ma sukcesów w gazecie, ale proszę robić to ze smakiem i rozsądkiem.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *