Główna Informacje To już w niedzielę! Ukrytą Stronę Miasta znajdziecie w amfiteatrze
6

To już w niedzielę! Ukrytą Stronę Miasta znajdziecie w amfiteatrze

To już w niedzielę! Ukrytą Stronę Miasta znajdziecie w amfiteatrze
0
6

W najbliższą niedzielę, 13 sierpnia, w kętrzyńskim amfiteatrze zabrzmi „szeroko pojęta” muzyka rockowa. Wszystko za sprawą Ukrytej Strony Miasta – zespołu, który stanowią trzej reszelanie i dwóch kętrzynian.

 

Ukryta Strona Miasta, w składzie: Rafał Romańczuk – śpiew, akordeon, Piotr Jałoszewski – perkusja, Adrian Kaczmarczyk – gitara, Przemek Kamiński – bas i Marcin Krzyżewski – gitara, działa czynnie od 2013 roku. Do tej pory zespół zagrał ponad 50 koncertów, m.in. z takimi zespołami, jak Bednarek, Raggafaya, Molly Mallone’s, Offensywa, Mesajah, Enclose, Tabu, The Rookles, TSA, Bracia, Shannon, Freakin’ Rudeboys, Social Suicide i Still Shaking z Norwegii oraz No Longer Music z Holandii. Grupa ma na swoim koncie kilka sukcesów, m.in. koncert na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Trójce Polskiego Radia, zwycięstwo na Orlen Warsaw Marathon Jam Session 2015, dwukrotny występ w programie Muzyczna Scena Radia Olsztyn, udział w festiwalu Rock na Bagnie 2015 w Goniądzu. Muzycy skompletowali też kilka wyróżnień w przeglądach muzycznych. To 3 miejsce w przeglądzie rockowy Rock Battle Of Barcja w Bartoszycach, 3 miejsce w kętrzyńskich Konfrontacjach (2014) i 2 miejsce w Soundsystem w Starych Juchach (2013). W lipcu 2015 roku zespół wydał EP-kę pt. Na ten czas, zawierającą trzy autorskie kompozycje oraz teledysk do utworu „Reszel moim miastem”. Aktualnie Ukryta Strona Miasta szykuje się do nagrania profesjonalnego, studyjnego albumu.
Koncert w kętrzyńskim amfiteatrze rozpocznie się o godzinie 18. Wstęp wolny.

red

 

Fot. Youtube.com

Komentarze(6)

  1. Masakra po co ten amfiteatr jak tam nic sensownego sie nie dzieje gdzie te Kętrzynskie lato jak było kiedys całe 3 dni ludzie i dzieci mieli rozrywke a teraz 2-3h to max a nawet Zenek spiewał 50 min wszyscy w kolo sie bawią a Kętrzyn śpi

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *