Szarpał, groził i poniżał matkę. Wyrodny syn trafił za kraty!

Szarpał, groził i poniżał matkę. Wyrodny syn trafił za kraty!

Policjanci z Kętrzyna zatrzymali pijanego 23-latka, który awanturował się w jednym z mieszkań na terenie miasta. Jak się okazało, poszkodowaną była jego matka, a on sam był już poszukiwany.

 

W czwartek, 4 stycznia, o godzinie 18.30 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta trwa awantura. Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę z matką – szarpał ją za ubrania, popychał, krzyczał i używał wobec niej słów wulgarnych. Dodatkowo uderzał pięściami w ścianę i odgrażał się, że wyskoczy przez okno.

– W trakcie interwencji funkcjonariusze sprawdzili mężczyznę w policyjnej bazie – relacjonuje mł. asp. Ewelina Piaścik, rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie. – Okazało się, że 23-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie. Powinien stawić się w zakładzie karnym, gdzie miał odbywać karę 1,5 miesiąca pozbawienia wolności za groźby kierowane wobec innej osoby.

23-latek został zatrzymany w policyjnej celi. Dodatkowo rodzina została objęta procedurą „Niebieskiej karty”.

– We wszystkich takich przypadkach, w których zachodzi zjawisko przemocy w rodzinie policjanci uruchamiają taką procedurę – tłumaczy Ewelina Piaścik. – Rodziny zostają objęte systematycznymi wizytami dzielnicowego i przedstawicieli innych instytucji świadczących pomoc społeczną. Sprawdzają oni bezpieczeństwo domowników oraz zachowania sprawcy przemocy w rodzinie.

red

 

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Podobne artykuły
1 Komentarzy
    • Normal
    • Dodano 5 stycznia 2018

    Śmieć. Matki nie szanuję. A na przejściówce płacz lament i wołanie mamo pomóż, i tylko tak przemyka, śmieć śmieć śmieć!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *