Główna Korsze Sołtys walczy o remont drogi
10

Sołtys walczy o remont drogi

Sołtys walczy o remont drogi
0
10

(…) W sprawę remontu drogi zaangażował się Jan Rynkiewicz, sołtys sołectwa Dłużec. Składa pisma i interweniuje gdzie tylko się da. Doprowadzenie do remontu drogi postawił sobie za punkt honoru.

– Złożyłem już pismo do Zarządu Dróg Powiatowych i wniosek do budżetu powiatu na przyszły rok, w którym wskazałem remont tej drogi – wylicza Jan Rynkiewicz. – I żeby nie było, że to tylko ja się awanturuję, pod wnioskiem podpisały się 73 osoby!

Pokazując dziury w drodze sołtys wspomina zdarzenia, które miały miejsce na felernej drodze ostatnimi czasy.

– Jeden gość jechał tu rowerem, a w koszu wiózł dziecko. Nawet nie zauważył kiedy to dziecko mu z tego kosza wypadło, takie wertepy! – mówi z przejęciem Rynkiewicz…

 

Cały artykuł w najnowszym wydaniu gazety: tk-logo

Komentarze(10)

  1. jak sołtys takich argumentów używa w negocjacjach to niedziwo-ta że droga cały czas dziurawa. Tylko jeździć po tej drodze! można i wagę zgubić 🙂

  2. Sprawa drogi zamiatana pod dywan wiele lat więc nic dziwnego że mieszkańcy mają tego już serdecznie dosyć.Czytałem w całości artykuł i rozbawiła mnie wypowiedź dyrektora ZDP o małym natężeniu ruchu na tym odcinku, widocznie nigdy nie miał okazji tamtędy jechać i zrozumieć dlaczego jest takie małe. Zasypywanie dziur destruktem to szkoda zachodu chyba że by go wysypywano co 2 m-ce i to w znacznych ilościach a nie śladowych jak do tej pory. Widocznie sprawa 3 km odcinka drogi powiatowej przerasta od wielu wielu lat Powiat Kętrzyński i inne służby odpowiedzialne.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *