Sensacja w Olsztynie! Soccer Kętrzyn najlepszy w turnieju Naki Cup

Sensacja w Olsztynie! Soccer Kętrzyn najlepszy w turnieju Naki Cup

Młodzi piłkarze Soccera Kętrzyn zajęli pierwsze miejsce w 21. Międzynarodowym Turnieju Naki Cup 2018. W zawodach rywalizowali chłopcy urodzeni w roku 2007 i młodsi.

 

W drodze do zwycięstwa Soccer pokonał w eliminacjach Dynamo I Ryga 2:1, Mały Jeziorak Iława 1:0, MOSP Białystok 2:0, Błękitni Wejherowo 0:0, Dynamo II Ryga 2:1. W ćwierćfinale kętrzynianie pokonali gospodarza turnieju, Naki Olsztyn 6:0, w półfinale wygrali po rzutach karnych z Golem Brodnica 2:1 (w meczu 0:0), natomiast w finale Soccer okazał się lepszy od ubiegłorocznego zwycięzcy turnieju, Błękitnych Wejherowo 3:0. Łatwo więc zauważyć, że w całym turnieju młodzi kętrzynianie stracili zaledwie dwie bramki.

W tej sytuacji nie dziwi więc, że do zawodników Soccera powędrowały tez nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem drużyny został uznany Adam Warno, natomiast najlepszym graczem całego turnieju wybrano Dawida Mandziuka. Oprócz nich w zespole podczas turnieju grali: Adam Świacki, Maciej Stolarewski, Szymon Przytuła, Igor Skomorok, Antoni Dados, Rafał Grabias i Bartosz Jamrowski.

red

 

Fot. Soccer Kętrzyn

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *