Główna Reszel Reszel się zmieni. I to już niedługo [video]
7

Reszel się zmieni. I to już niedługo [video]

0
7

Reszel przeznaczy około 14 milionów złotych na rewitalizację miasta. Aż 85 procent tej kwoty będzie stanowiło dofinansowanie zewnętrzne, a 800 tysięcy całej kwoty stanowić będą działania „miękkie” z przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu. Reszta to inwestycje. O tym, co konkretnie zmieni się w miasteczku, rozmawialiśmy z Markiem Janiszewskim, burmistrzem Reszla.

Komentarze(7)

  1. A już miałem nadzieję, że to jest fundusz na naprawę dróg, bo kwestia czasu jak ktoś pozwie miasto za uszkodzone zawieszenie. Stan dróg w Reszlu to jakiś żart..

  2. Stan dróg w Reszlu to ten klimat. Zastanawiam się czy obskurne budynki starej czesci miasteczka zostaną odrestaurowane? A te pokręcone drogi i bezsensowne skrzyżowania przebudowane? Zakłady Remy straszące przyjezdnych to porażka tamtego systemu.

  3. Reszel jest piękny i to zasługa w dużym stopniu burmistrza.
    Tam jest klimat nie tylko w architekturze ale i w mieszkańcach, jakaś swoista magia.

  4. Jeśli Burmistrz Reszla pójdzie w ślady swojego przywódcy partyjnego, czyli Krzysztofa Wiesława z Kętrzyna, to będzie to o czym przestrzega Rypina w Kętrzynie. Reszel zostanie zapolbrukowany i straci swój urok. Nie idźcie tą drogą. Reszel jest piękny bo nie było pieniędzy na jego zepsucie, a teraz za takie pieniądze mogą zrobić istny armagedon.

    1. jak wybierzecie pchającego się na ten stołek, miejscowego pistoleta, który strzela na oślep tylko aby pokazać jaki ma huk to będziecie mieli tak samo jak w Ketrzynie, chamstwo i buractwo zapewnione!

  5. co pomyślał burmistrz Reszla jak zobaczył ostatni tygodnik? że redaktur wyłysiał od prawienia moralności i teraz on musi uważać na zakola

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *