Główna Reszel Reszel się zmieni. I to już niedługo [video]
5

Reszel się zmieni. I to już niedługo [video]

0
5

Reszel przeznaczy około 14 milionów złotych na rewitalizację miasta. Aż 85 procent tej kwoty będzie stanowiło dofinansowanie zewnętrzne, a 800 tysięcy całej kwoty stanowić będą działania „miękkie” z przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu. Reszta to inwestycje. O tym, co konkretnie zmieni się w miasteczku, rozmawialiśmy z Markiem Janiszewskim, burmistrzem Reszla.

Komentarze(5)

  1. A już miałem nadzieję, że to jest fundusz na naprawę dróg, bo kwestia czasu jak ktoś pozwie miasto za uszkodzone zawieszenie. Stan dróg w Reszlu to jakiś żart..

  2. Stan dróg w Reszlu to ten klimat. Zastanawiam się czy obskurne budynki starej czesci miasteczka zostaną odrestaurowane? A te pokręcone drogi i bezsensowne skrzyżowania przebudowane? Zakłady Remy straszące przyjezdnych to porażka tamtego systemu.

  3. Reszel jest piękny i to zasługa w dużym stopniu burmistrza.
    Tam jest klimat nie tylko w architekturze ale i w mieszkańcach, jakaś swoista magia.

  4. Jeśli Burmistrz Reszla pójdzie w ślady swojego przywódcy partyjnego, czyli Krzysztofa Wiesława z Kętrzyna, to będzie to o czym przestrzega Rypina w Kętrzynie. Reszel zostanie zapolbrukowany i straci swój urok. Nie idźcie tą drogą. Reszel jest piękny bo nie było pieniędzy na jego zepsucie, a teraz za takie pieniądze mogą zrobić istny armagedon.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *