Przyjechał na walentynki – wyjechał do… aresztu

Przyjechał na walentynki – wyjechał do… aresztu

– Panowie darujcie, dziś mam urodziny, a do tego przyjechałem na walentynki do dziewczyny – prosił funkcjonariuszy poszukiwany 25-latek. Nie skruszył jednak serc mundurowych i trafił do aresztu śledczego.

 

W ubiegły wtorek, 13 lutego, około godziny 7.30, kętrzyńscy kryminalni zatrzymali w jednym z mieszkań na terenie gminy Korsze poszukiwanego 25-latka. Od ubiegłego roku mężczyzna był poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie, gdyż ma do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwo posiadania środków odurzających. W trakcie zatrzymania 25-latek prosił funkcjonariuszy aby mu darowali. Tłumaczył, że ma urodziny, a do tego przyjechał do dziewczyny na walentynki. Te argumenty nie przekonały jednak policjantów i poszukiwany został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

red

 

Fot. KPP Kętrzyn

Podobne artykuły
2Komentarz
  • Renia
  • Dodano 14 lutego 2018

  Liczyli na to że w tym dniu będzie w spodziewanym miejscu, więc jak można darować? Spokojnie już w dniu 25.02 jest Dzień Masturbacji. Moze tego dnia nikt mu nie przeszkodzi.

  Odpowiedz
  • zbych
  • Dodano 15 lutego 2018

  „RENIA” nie tłumacz nam dobrze,że sama to rozumiesz.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *