Przedszkolaki ze Słoneczka recytują Kętrzyńskiego

Przedszkolaki ze Słoneczka recytują Kętrzyńskiego

Dzieci z kętrzyńskiego przedszkola „Słoneczko” wzięły udział w konkursie inscenizacji wierszy Wojciecha Kętrzyńskiego. Konkurs odbył się w ramach obchodów „Roku Wojciecha Kętrzyńskiego”.

 

Organizatorem konkursu byli członkowie i zarząd Stowarzyszenia im. Arno Holza dla Porozumienia Polsko-Niemieckiego w Kętrzynie. Konkurs miał na celu przybliżenie młodym obywatelom życie, twórczość i działalność patrona naszego miasta – Wojciecha Kętrzyńskiego. Uczestnictwo w konkursie z pewnością wpłynęło, także na doskonalenie umiejętności recytatorskich i aktorskich oraz na pokonywanie lęków i nieśmiałości. Dzieci ze „Słoneczka” pięknie recytowały wiersze, które niewątpliwie są bardzo trudne dla sześciolatków i można bez wahania stwierdzić, iż wśród innych reprezentantów kętrzyńskich przedszkoli nie miały sobie równych.

Edyta Kania

 

Fot. Organizatorzy

Podobne artykuły
1 Komentarzy
    • Pan M
    • Dodano 17 kwietnia 2018

    Aaaa Kętrzyńskiego, ufff… a ja początkowo odczytałem Kaczyńskiego. 🙂 Sorry, zasugerowałem się. Jestem świeżo po solidnej dawce propagandy prosto z dziennika narodowego z telewizji narodu, rodziny i prawości. Chociaż może jeszcze wszystko przed nami. 😉

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *