Główna Reszel Prezydent docenił szkolną bibliotekę w Reszlu
14

Prezydent docenił szkolną bibliotekę w Reszlu

Prezydent docenił szkolną bibliotekę w Reszlu
0
14

Podziękowania od Prezydenta Andrzeja Dudy oraz jego żony, dotarły do biblioteki przy Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu. To efekt udziału w tegorocznej akcji „Narodowego Czytania”.

 

– Biblioteka szkolna w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu otrzymała od Prezydenta oraz jego małżonki, podziękowania za współtworzenie tegorocznej odsłony „Narodowego Czytania”, a jednocześnie zostaliśmy zaproszeni do czytania w 2018, w stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę – czytamy na stronie internetowej Gminy Reszel.

Podczas „Narodowego Czytania” 2017 czytane było „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego. Lektura wprowadziła w przyszłoroczną edycję akcji, w czasie której zostaną przypomniane dzieła polskiej literatury traktujące o niepodległości Rzeczypospolitej. Patronat honorowy nad akcją sprawuje Prezydent Polski – Andrzej Duda.

red

 

Zdjęcie: Pamiątką tegorocznej wspólnej lektury „Wesela” jest jego okolicznościowy egzemplarz. Fot. ugreszel.pl

Komentarze(14)

  1. Co to Tabula Raza sam prawie biały papier na zdjęciu już o odręcznym przeczytaniu co tam napisano mowy byc nie może.W sumie to i dobrze bo charakter pisma jakiś drukowany tego nie znoszę.

    1. PS Pismo wypisz wymaluj pózniejszych pisarzy wojskowych na baterii czy WKRe,którzy podostawali fuchy po znajomościach.Ten rodzaj pisma wiele by powiedział o poziomie kaligrafii w obecnym szkolnictwie.

  2. redakcjo kochana , nie ma Prezydenta czy też Prezydenta Polski i jego żony, jest Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej – Prezydent RP – i jest jego małżonka czyli Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda, razem to Para Prezydencka – kiedy redakcja zacznie pisać poprawnie i na poziomie?

  3. Przy ogromie „zasług” PAD-a dla poprawności postrzegania Konstytucji Rzeczpospolitej, owe podziękowania w rzeczy samej, małą wartość sobą czynią.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *