Powiat pozyskał 3 miliony złotych na remont drogi w gminie Barciany

Powiat pozyskał 3 miliony złotych na remont drogi w gminie Barciany

Powiat Kętrzyński otrzymał 3 miliony złotych dotacji z programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019. W ramach tych środków zostanie wyremontowana droga Barciany – Bobrowo.

 

Wstępną listę rankingową dotacji na budowę dróg powiatowych Wojewoda Warmińsko-Mazurski ogłosił w poniedziałek, 13 listopada. Powiat Kętrzyński uplasowała się w niej na wysokim, trzynastym miejscu. Łącznie, na drogi powiatowe i gminne, złożono 96 wniosków. Całkowity koszt przebudowy drogi powiatowej Barciany – Mołtajny, na odcinku Barciany – Bobrowo, wyniesie 7 milionów złotych.

red

Podobne artykuły
3Komentarz
  • J23
  • Dodano 14 listopada 2017

  W KOŃCU !!!

  Odpowiedz
  • Magda
  • Dodano 14 listopada 2017

  Ostudźmy emocje. Jest to wstępna lista. Ostateczna zostanie opublikowana z końcem roku. O tym czy powiat otrzyma pieniądze zdecyduje ministerstwo i podział środków na gminy i powiaty. Póki co powiat nic nie pozyskał, 13 pozycja daje jakieś szanse jednak nie 100%. No cóż jednak żeby o tym wiedzieć trzeba się orientować. To przychodzi trudniej niż wpisy na Twitterze. A może powiat szykuje już zmiany do budżetu.

  Odpowiedz
  • zbyszek
  • Dodano 14 listopada 2017

  Ciepło,ciepło ale nie gorąco.Powiat powinien osylować w porywach kwotą grubo powyżej 40 mln bo tak oscylował budżet na poziomie drogi do Bartoszyc dawno,dawno temu.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *