Główna Informacje Powiat nie zwalnia tempa. Kolejna inwestycja drogowa
8

Powiat nie zwalnia tempa. Kolejna inwestycja drogowa

Powiat nie zwalnia tempa. Kolejna inwestycja drogowa
0
8

Powiat Kętrzyński zrealizuje kolejną inwestycję drogową. W czwartek, 12 października, została podpisana umowa na wykonanie przebudowy drogi powiatowej Aptynty – Srokowski Dwór.

 

Droga zostanie wyremontowana na odcinku do skrzyżowania z drogą prowadzącą do Bajor Małych. Zadanie wykona Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. z/s w Grajewie z siedzibą w Giżycku, które przedstawiło najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu przetargowym. Koszt przebudowy to 378 tysięcy złotych, a odnowiona droga ma być gotowa już na początku grudnia.

red

 

Zdjęcie: Ze strony Powiatu umowę podpisali Ryszard Niedziółka – starosta kętrzyński i Michał Krasiński – wicestarosta, przy kontrasygnacie skarbnik Iwony Kozłowskiej. Ze strony wykonawcy podpis złożyła Marianna Jurgo – prezes zarządu. Fot. Powiat Kętrzyński

Komentarze(8)

  1. Czy do nędzy ciężkiej nikt z urzędasów na tym łez padole nie pamięta, że drogi można i należy remontować? Po co od razu przebudowywać? Żeby drożej było i wykonawca więcej zarobił???

  2. Zastanawia mnie zakres robót w ramach tej przebudowy. Bo odcinek do wykonania jest dość długi. Inwestycja przebiegać zacznie się w Aptyntach i przebiegać będzie przez Arklity – Mołtajny – Asuny – Św. Kamień – Łęknica – Wilczyny i zakończy się w Srokowskim Dworze. Jak można przebudować taki odcinek za tą kwotę. Chyba, że łatanie dziur nazwiemy przebudową i nazwiemy to sukcesem.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *