Poszukiwany za kradzieże z włamaniem w rękach policjantów!

Poszukiwany za kradzieże z włamaniem w rękach policjantów!

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali 44-latka, który od kilku miesięcy ukrywał się przed odbyciem kary pozbawienia wolności za kradzieże z włamaniem. Funkcjonariusze nakryli go gdy szedł do jednego z mieszkań na terenie miasta.

 

Do zatrzymania doszło we wtorek, 6 lutego. Około godziny dziesiątej policjanci nakryli poszukiwanego, gdy ten szedł do jednego z mieszkań na terenie miasta. Na widok policjantów 44-latek zaczął uciekać, jednak jego ucieczka nie trwała długo. Mężczyzna został zatrzymany. 44-latek był poszukiwany od listopada ubiegłego roku na podstawie nakazu doprowadzenia, wydanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie, za liczne kradzieże z włamaniem. Mężczyzna ma do odbycia karę 3 lat i 15 dni pozbawienia wolności. Został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzona karę.

Źródło: KPP Kętrzyn

Fot. KPP Kętrzyn

Podobne artykuły
3Komentarz
  • osa
  • Dodano 7 lutego 2018

  No proszę jest powiedzenie : „na złodzieju czapka goreje ” i to się sprawdziło w tej sytuacji. Brawo „sprytnej”, akcji policji KP w Kętrzynie.

  Odpowiedz
  • Poszukiwany
  • Dodano 7 lutego 2018

  Czy policji sprawia satysfakcje robienie zdjęć zatrzymanym ? Szkoda gadać … Pan uszatek jest zawsze pierwszy do robienia zdjęć

  Odpowiedz
 1. Ostrowski też lubi się pobawić aparatem cieć jeb.. !!!

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *