Główna Kętrzyn Poszukiwany za kradzieże z włamaniem w rękach policjantów!

Poszukiwany za kradzieże z włamaniem w rękach policjantów!

Poszukiwany za kradzieże z włamaniem w rękach policjantów!
0
3

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali 44-latka, który od kilku miesięcy ukrywał się przed odbyciem kary pozbawienia wolności za kradzieże z włamaniem. Funkcjonariusze nakryli go gdy szedł do jednego z mieszkań na terenie miasta.

 

Do zatrzymania doszło we wtorek, 6 lutego. Około godziny dziesiątej policjanci nakryli poszukiwanego, gdy ten szedł do jednego z mieszkań na terenie miasta. Na widok policjantów 44-latek zaczął uciekać, jednak jego ucieczka nie trwała długo. Mężczyzna został zatrzymany. 44-latek był poszukiwany od listopada ubiegłego roku na podstawie nakazu doprowadzenia, wydanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie, za liczne kradzieże z włamaniem. Mężczyzna ma do odbycia karę 3 lat i 15 dni pozbawienia wolności. Został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzona karę.

Źródło: KPP Kętrzyn

Fot. KPP Kętrzyn

Komentarze(3)

  1. No proszę jest powiedzenie : „na złodzieju czapka goreje ” i to się sprawdziło w tej sytuacji. Brawo „sprytnej”, akcji policji KP w Kętrzynie.

  2. Czy policji sprawia satysfakcje robienie zdjęć zatrzymanym ? Szkoda gadać … Pan uszatek jest zawsze pierwszy do robienia zdjęć

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *