Główna Na Sygnale Poszukiwani przez polskie sądy zatrzymani na granicy. Jeden trafił za kraty, pozostali opłacili kary
9

Poszukiwani przez polskie sądy zatrzymani na granicy. Jeden trafił za kraty, pozostali opłacili kary

Poszukiwani przez polskie sądy zatrzymani na granicy. Jeden trafił za kraty, pozostali opłacili kary
0
9

Pięciu obcokrajowców zatrzymali w minionym tygodniu funkcjonariusze straży granicznej na przejściu granicznym w Bezledach. Wszyscy byli poszukiwani listami gończymi.

 

Do pierwszego zatrzymania doszło w środę, 27 września. Do odprawy granicznej stawił się 57-letni obywatel Niemiec. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez polski wymiar sprawiedliwości za uchylanie się od płacenia nałożonej na niego grzywny. W związku z tym sąd wydał nakaz doprowadzenia go do najbliższego aresztu śledczego lub zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.
Kolejne cztery osoby zatrzymane na granicy, to obywatele Rosji. W trakcie kontroli dokumentów tożsamości okazało się, że podróżni w wieku od 30. do 47. lat nie opłacili zasądzonych kar. Po uregulowaniu zaległości ruszyli w dalszą podróż.

źródło: W-MOSG

 

Fot. W-MOSG

Komentarze(9)

  1. I co marny hejterku, już nie przekręcasz nazwiska radnego? Pies z muminem pasuje do ciebie jak święty Marcin do Kętrzyna. Mało oryginalnie.

 1. Ciągle czytam w komentarzach o niejakim Rypinie. Nie znam gó ani z telewizji ani z gazet ani z znikąd. W komentarzach gazety ciągle o nim a w samej gazecie nic, zero .Ponoć jest radnym W gminie czy gdzieś tam, ale nie przesadzajcie. To zwykły radny.

  1. Gdzie Ty mieszkasz, że nie znasz radnego Rafała Rypiny? Przyjdź na najbliższą sesję albo na komisję to go poznasz. To ten radny, co dba o mieszkańców i o miasto.
   Jeżeli oglądasz KTK (komentarze tłumoków k…), to tam go nie zobaczysz – cenzura prezesa.
   Jeżeli czytasz NM (teraz to k.. nasze miasto), to tam o nim nie przeczytasz – cenzura głównego cenzora.
   Ale, jeżeli wiesz co to internet to chyba potrafisz znaleźć jego stronę?

 2. No tak , startował, ale nie piszcie bzdur, że znowu będzie startował, bo przecież już raz spróbował i pewnie nie będzie kolejny raz się tak wystawiał.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *