Główna Barciany Ponad 6 litrów krwi zebrali honorowi dawcy w Barcianach
5

Ponad 6 litrów krwi zebrali honorowi dawcy w Barcianach

Ponad 6 litrów krwi zebrali honorowi dawcy w Barcianach
0
5

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Placówce Straży Granicznej w Barcianach zorganizował akcję honorowego oddawania krwi. Łącznie pozyskano 6,3 litra krwi.

 

Partnerem Klubu Honorowych Dawców Krwi było Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie – Oddział Terenowy w Giżycku, a cała akcja została przeprowadzona w czwartek, 15 lutego. Cennym darem życia, czyli własną krwią, podzielili się z potrzebującymi funkcjonariusze straży granicznej, przedstawiciele samorządu oraz mieszkańcy gminy Barciany. Jak informują organizatorzy, łącznie pozyskano 6 300 ml krwi pełnej.

red

 

Fot. W-MOSG

Komentarze(5)

  1. Dwa razy przeczytałem, bo myślałem że coś przeoczyłem. Ale nie. Żadnej wzmianki że chodzi o te Barciany, które leżą na terenie fajnego powiatu kętrzyńskiego, zarządzanego przez równie fajnego starostę Niedziółkę. Czyżby więc powrót do neutralności której tak bardzo w kętrzyńskich mediach brakuje? Oby tak.

      1. A ja naiwnie myślałem że redaktor Majchrzak na straży uczciwości i obiektywizmu dziennikarskiego stoi, hahaha. 🙂

      2. To wyjaśnia dlaczego felietonów Rypiny od pewnego czasu już nie ma. Gorszy pieniądz wypiera lepszy. No to nie kupuję gazety.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *