Pomóżmy sołectwu Glitajny w konkursie „Eko-Sołectwo”. Wspólnie pozbierajmy elektroodpady!

Pomóżmy sołectwu Glitajny w konkursie „Eko-Sołectwo”. Wspólnie pozbierajmy elektroodpady!

Po raz kolejny sołectwo Glitajny ma zamiar przystąpić do konkursu „Eko-Sołectwo”. Konkurs, już po raz ósmy, zostanie przeprowadzony przez redakcję Pulsu Regionu – Magazynu Samorządów Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

W ramach konkursu zbierane będą elektrośmieci, takie jak: pralki, lodówki, zamrażarki, roboty kuchenne, czajniki, tostery, zmywarki, suszarki, żelazka, odkurzacze, telewizory, radia, komputery, laptopy, drukarki, monitory, telefony, maszyny do szycia, golarki, zabawki  elektryczne, baterie, silniki elektryczne, dojarki, akumulatory itp. Sołtys sołectwa Glitajny Tadeusz Woźniak zwraca się z prośbą do mieszkańców gminy Korsze o pomoc w zbieraniu elektrośmieci. W ramach działań zapewniony będzie odbiór urządzeń po wcześniejszym zgłoszeniu. Więcej informacji można uzyskać pod numer telefonu 507 195 445.

Przypominamy, że w poprzedniej edycji konkursu „Eko-Sołectwo”, który również polegał na zbiórce elektroodpadów, Glitajny zajęły pierwsze miejsce.

ks

 

Zdjęcie: Tadeusz Woźniak (pierwszy od lewej) odbiera nagrodę za pierwsze miejsce w poprzedniej edycji konkursu. Fot. Grzegorz Siemieniuk/WFOSiGW

Podobne artykuły
3Komentarz
  • economic
  • Dodano 17 lutego 2018

  przyjedzcie do Ketrzyna w redakcji same elektroodpady. Wygrana w konkursie murowana.

  Odpowiedz
  • I do tego
  • Dodano 18 lutego 2018

  Skażone propagandą. Liczą sie podwójnie.

  Odpowiedz
  • zbych
  • Dodano 18 lutego 2018

  Huta w Korszach w ramach wolnych mocy przerobowych powinna z tych elektroodpadów pozyskać cenne pierwiastki metali szlachetnych takich jak złoto,ołów itd

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *