Główna Informacje Pogranicznicy z Kętrzyna szkolili mundurowych w Kosowie. Uczyli jak postępować w sytuacjach kryzysowych
4

Pogranicznicy z Kętrzyna szkolili mundurowych w Kosowie. Uczyli jak postępować w sytuacjach kryzysowych

Pogranicznicy z Kętrzyna szkolili mundurowych w Kosowie. Uczyli jak postępować w sytuacjach kryzysowych
0
4

Funkcjonariusze Centrum Szkolenia Straży Granicznej szkolili w Kosowie przedstawicieli tamtejszych służb granicznych. Zajęcia zostały zorganizowane we współpracy z Ambasadą USA.

 

– Od 12 do 16 lutego kadra dydaktyczna Zespołu Bezpieczeństwa w Komunikacji Zakładu Granicznego przeprowadziła szkolenie dla przedstawicieli Policji Granicznej i Służby Celnej Kosowa w stolicy Kosowa, Prisztinie – poinformowała ppłk Aneta Wojtanowska-Zimoń, naczelnik Wydziału Informacji i Organizacji Dydaktyki Centrum Szkolenia Straży Granicznej oraz rzecznik prasowy Komendanta Centrum Szkolenia SG. – Szkolenie z obszaru ujawniania oraz postępowania w sytuacjach zdarzeń kryzysowych, w związku z nielegalnym przewozem materiałów wybuchowych, urządzeń wybuchowych oraz komponentów służących do ich produkcji, w oparciu o kontrolę bezpieczeństwa z zastosowaniem urządzeń rentgenowskich, zostało zrealizowane w ramach współpracy straży granicznej z Ambasadą USA, w ramach programu EXBS (Export Control And Related Border Security).

red

Fot. DL/PR

Komentarze(4)

  1. Ukraina podzielona,Jugosławia się rozpadła,NRD i NRF też przeszły podziały tylko żyć w zgodzie z sąsiadami i dawać przykład.Dopiero zacznę doceniać mądrość dyplomacji.Pan Waszczykowski tak już na prywatnie bardzo mi się podoba w swoich wypowiedziach.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *