Główna Informacje PLEBISCYT. Paweł Bobrowski liderem po pierwszym etapie
13

PLEBISCYT. Paweł Bobrowski liderem po pierwszym etapie

PLEBISCYT. Paweł Bobrowski liderem po pierwszym etapie
0
13

Po pierwszym tygodniu głosowania SMS na najpopularniejszego wójta  burmistrza powiatu kętrzyńskiego, liderem plebiscytu jest Paweł Bobrowski. Swój głos na wójta gminy Kętrzyn oddało 59 procent wszystkich głosujących.

 

O zwycięstwie w plebiscycie zadecyduje suma głosów wysłanych SMS-ami. Wyniki plebiscytu będą aktualizowane co tydzień, w Tygodniku Kętrzyńskim oraz w naszym serwisie internetowym KetrzynNews.pl. Ostateczne wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 1 września.

Jak głosować?

Na początku SMS-a należy wpisać AT.WYB. a następnie numer kandydata, np. AT.WYB.1. SMS należy wysłać pod numer 71068. Cena jednego SMS-a to 1,23 zł brutto (z VAT). Usługę SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay. Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów: T-Mobile, Plus, Play, Orange. Regulamin plebiscytu dostępny jest na stronie www.ketrzynnews.pl.

Kandydaci

Franciszek ANDRUSZKIEWICZ (wójt gminy Srokowo). Aby oddać głos na Franciszka Andruszkiewicza, wyślij SMS o treści AT.WYB.1 na numer 71068

Paweł BOBROWSKI (wójt gminy Kętrzyn). Aby oddać głos na Pawła Bobrowskiego, wyślij SMS o treści AT.WYB.2 na numer 71068

Krzysztof HEĆMAN (burmistrz Kętrzyna). Aby oddać głos na Krzysztofa Hećmana, wyślij SMS o treści AT.WYB.3 na numer 71068

Marek JANISZEWSKI (burmistrz Reszla). Aby oddać głos na Marka Janiszewskiego, wyślij SMS o treści AT.WYB.4 na numer 71068

Ryszard KOZYRA (wójt gminy Barciany). Aby oddać głos na Ryszarda Kozyrę, wyślij SMS o treści AT.WYB.5 na numer 71068

Ryszard OSTROWSKI (burmistrz Korsz). Aby oddać głos na Ryszarda Ostrowskiego, wyślij SMS o treści AT.WYB.6 na numer 71068

Komentarze(13)

  1. Ty, Mirek, ale to dopiero pierwszy plebiscyt TK, w którym wójt Bobrowski bierze udział. Posprzątaj swoje podwórko, bo widocznie syf uderza ci do mózgu.

  2. sztandarowe zdjęcie redaktora, bo nieprędko będzie miał okazję podobne zrobić….. nie ma to jak mieć własne archiwum….. ze zdjęciami i taśmami….

 1. – droga redakcjo, wiadomo że po kilka procent to „gupi elektorat” uczciwie każdemu dostarczy
  ale bardzo fajnie się pośmiać z tych co mają najwieksze parcie na szklo i najwięcej znajomych zagonią do sms-owania na siebie, hihihi…

 2. Tymczasem w gabinecie menedżera powiatowego. Sekretarka sprzątała stół. Poprzewracane szklanki. Resztki tortu zaschnięte na talerzykach. – Dobrze, że sobie w końcu poszli – pomyślała. – Może w lesie ostudzą im się te rozgrzane głowy.
  Gdzieś w środku mazurskiej puszczy. Niewielką polankę wypełniło kilkanaście osób. Kilka wiedziało, że jedzie na mini polowanie, ale kilka wyglądało jakby właśnie wyszli z imprezy.
  – Niech ci Bór Darzy – krzyknął do Spienionego, który w marynarce z przydługimi rękawami opierał się niepewnie o drzewo. Z ramienia zwisał mu aparat fotograficzny.
  – Co?
  – Nie ważne, idziesz w nagonce, zdjęcia będziesz robił – krzyknął wyraźnie i głośno menadżer i pomyślał: tyle mu się płaci, a on nawet zdjęć porządnie nie umie zrobić. Zaparowane jakieś, ciągle.
  Prokopnięta w za dużej różowej marynarce wrzasnęła znienacka.
  – Panie menadżerze, oooo, jakaś świnia biegnie na nas – pokazywała miejsce, w którym przed chwilą jeszcze stał Spieniony.
  Menadżer podniósł wprawnie sztucer na wysokość wzroku. Celownik – muszka – dzik.
  – Spieniony, przysuń się bliżej dzika, bo go nie trafię – krzyknął do przerażonego kompana.
  Menadżer zobaczył w ostatniej chwili Spienionego przez celownik.
  – Kurza twarz, bliżej drzewa, nie dzika – wypalił i w tym samym momencie sztucer wystrzelił.
  – Panie menadżerze, panie menadżerze – wicepajac w niebieskim przyciasnym garniturze biegł po wysokiej trawie. Menadżer odwrócił się w jego kierunku. W tym momencie wicepajac potknął się i runął jak długi. Menadżer podbiegł do niego.
  – Musisz sobie kupić większą marynarkę, o guzik ci poleciał – schylił się powoli menadżer i podniósł złoty guzik z ziemi.
  – Panie menedżerze, panie menedżerze, telefon – mówił zdyszany wicepajac. – Z Eidhoven dzwonią …
  (*wszelkie podobieństwo do osób i sytuacji z rzeczywistości jest nieplanowane i zupełnie przypadkowe)

 3. Nie dziwi,że prowadzi. Pan Paweł to przyzwoity gość i zapowiada się na dobrego mmenadżera samorządowego. fakt ten wkurza większość radnych gminy, szczególnie tych z b. stajni poprzedniego wójta.

  1. Jak jesteś taki znawca samorządu to kandyduj w nadchodzącej kadencji na wójta i wtedy weźmiesz się do roboty i pokażesz, jak się buduje drogi. Bo na razie to taka Twoja gadka szmatka

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *