Główna Sport Paweł Aleksandrowicz zadebiutuje w Ekstraklasie?
4

Paweł Aleksandrowicz zadebiutuje w Ekstraklasie?

Paweł Aleksandrowicz zadebiutuje w Ekstraklasie?
0
4

Wszystko w skazuje na to, że Paweł Aleksandrowicz, znany kibicom piłkarskim z gry m.in. w Granicy Kętrzyn i Mrągowii, zadebiutuje w najbliższy weekend w Ekstraklasie. Nie chodzi tu jednak o wznawiającą rozgrywki Lotto Ekstraklasę, a najwyższy szczebel krajowego futsalu.

 

Popularny „Alex” znajdzie się w kadrze Słonecznego Stoku Białystok na mecz z Piastem Gliwice. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 10 lutego, w Białymstoku.

– Ludzie ze Słonecznego Stoku skontaktowali się ze mną tuż po meczu Halowego Pucharu Polski w Korszach – mówi Paweł Aleksandrowicz. – Zgodziłem się i spróbuję swoich sił w Ekstraklasie.

W przerwie zimowej sezonu 2017-2018 Paweł Aleksandrowicz ponownie znalazł się w kadrze czwartoligowej Granicy. Jak sam twierdzi, grę w Słonecznym Stoku zamierza pogodzić z występami na boiskach pełnowymiarowych. Przygoda z futsalowcami z Białegostoku to już drugi piłkarski epizod „Alexa” w stolicy Podlasia. Dziesięć lat temu zawodnik był w kadrze Jagiellonii, grającej w Młodej Ekstraklasie.

Aktualnie w tabeli Ekstraklasy Futsalu Słoneczny Stok zajmuje siódme miejsce, a drużyna z Gliwic jest czwarta. Obie drużyny dzieli różnica siedmiu punktów.

rm

 

Zdjęcie: Paweł Aleksandrowicz (w białej koszulce) zwrócił na siebie uwagę futsalowców podczas rozgrywek Halowego Pucharu Polski. Fot. Robert Majchrzak

Komentarze(4)

  1. Brak relacji z ” Gali Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Kętrzyna , Trenera i Wydarzenie Sportowe Roku” 8 luty godz.16 .00 Kino „Gwiazda „

    1. do KIBICA 2 Odczep się od konkubiny , ja tu poważnie upominam się o wiadomości
      a Ty pseudokibicu podszywasz się pod prawdziwych kibiców , bardzo nie ładnie myślisz , że zaimponujesz komuś

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *