Główna Kętrzyn Orange zainwestuje w Kętrzynie. Z czasem powinniśmy płacić mniej za internet czy telewizję
16

Orange zainwestuje w Kętrzynie. Z czasem powinniśmy płacić mniej za internet czy telewizję

Orange zainwestuje w Kętrzynie. Z czasem powinniśmy płacić mniej za internet czy telewizję
0
16

Orange Polska zainwestuje w Kętrzynie niemal 4,3 miliona złotych. To efekt porozumienia z Miastem, które zostało podpisane w piątek, 13 października, w kętrzyńskim ratuszu.

 

Porozumienie dotyczy współpracy przy rozwoju sieci szerokopasmowej. Kętrzyn jest drugim miastem w województwie warmińsko mazurskim (po Olsztynie), i 38. w Polsce, które podjęło współpracę w tym zakresie.
Jak poinformował Karol Lizurej, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Kętrzyn, Orange Polska zadeklarowało zainwestowanie w mieście blisko 4,3mln złotych, co znacząco wpłynie na poprawę dostępności do Internetu szerokopasmowego w Kętrzynie.
– Działania Orange Polska powinny umożliwić pojawienie się większej ilości podmiotów oferujących telewizję, Internet czy telefon, co powinno przełożyć się na niższe koszty oferowanych usług przez operatorów – dodaje Karol Lizurej.

rm

Komentarze(16)

 1. To w końcu Karol czy Kamil? Niech się pan redaktor zdecyduje, albo w końcu dowie jak rzecznik prasowy UM ma na imię. Bo to już nie pierwszy raz.

 2. Super inicjatywa bo internet oferowany w Kętrzynie nie pozwala nawet na filmy 4k a płacimy 2 x drożej jak w Wawie. Kamil Karol może jakaś rodzina w UM xD (żart)

 3. Tylko się nie zesrajcie. Na rok przed wyborami wystarczy wam obiecać LTE i już zapominacie o 50 milionach z naszych podatków wywalonych w błoto. No więc przypominam: bazar, obsralisy, oświetlenie uliczne, wyręczenie PKP z remontu dworca, ośrodek w przystani, stadion, przedszkole na bagnach, Królowej Jadwigi i inny chłam.

 4. A Redaktor niech się określi politycznie czy wspiera Hećmana czy nie, bo gadzinówki kupować nie będę nawet dla felietonów Rypiny, których od wakacji nie puszczacie

  1. Felietonów Rypina już dawno nie ma i tylko dlatego czytam tą gazetę. Jak się pojawia to przestanę. Nie widzę u redaktora wsparcia dla Hecmana i bardzo dobrze, ale jak pojawi się taki do Rypina to dopiero będzie gadzinowka.

 5. Po pierwsze, to nie jest jakiś tam sukces Słonica Kętrzyna, tylko Orange normalnie na świecie robi inwestycje. To co KWH tak wspaniale ogłasza to jest podłaczenie do sieci jednotek przynależnych do Ośrodka Władzy w Kętrzynie.
  Po drugie, każdy obiekt, czyli budynki mieszkalne wielorodzinne, zakłady pracy może zosatć przyłączony do sieci, przedstawiciele Orange, chodzą po obiektach i proponuja takie rozwiązanie.
  Po trzecie cenniki usług telekomunikacyjnych i tv w danej sieci są ogólnopolskie tak więc ceny sa w każdym zakątku naszego kraju takie same.

 6. I lud to kupi i poprze Hećmana jutro, zapominając o tym co było wczoraj. To miasto musi zginąć i w końcu zginie kręcąc sobie bat na własny tyłek, ale na nic innego nie zasługuje. Tylko zabudowy szkoda, bo ładna, ale mieszkańców nic, a nic.

  1. I dlatego opisywana niejednokrotnie przeze mnie wojna swiatow bedzie bezlitosna, bo ilosc ofiar nie ma tu kompletnie zadnego znaczenia. W nke jakis czas temu doliczylem sie tylko 15, ktorzy zasluguja na przetrwanie. I w sumie troche ta liczba wzrosnie ale tak to jest jeszcze tego gowna do rozwalenia

    1. Cytuje ponownie:

     „Spotted Kętrzyn
     24 września o 15:00 •
     Szukam egzorcysty. Pytam na poważnie w mojej rodzinie ciągle ktoś umiera. W domu jak zostaje sam dzieją się dziwne rzeczy urządzenia elektroniczne same się włączają obrazki święte się ruszają.
     Szukam kogoś kto byłby w stanie mi pomóc.
     Jeżeli ktoś ma zamiar robić sobie żarty to proszę o nie komentowanie.”

 7. Radny Pipina już dawno mówił o tańszym internecie i opisał to na swoim blogu. Tylko Radny Pipina jest poza układami i ja na pewno na niego zagłosuję w najbliższych wyborach

  1. Bo jest poza układami żuczku i robi więcej dobrego niż armia politykierów od Olsztyna po Ełk bez względu na barwy polityczne. Za temat kolei wyłapał ponad 20 polubień bo ma rację jak nikt w tym zadupiu. To dobrze że zaglądasz na Jego bloga. Jeszcze zacznij wyciągać rozsądne wnioski.

  2. radny rypina moze sobie opisoywac cos co jest tendencja, o której wiadomo od lat, że przy rozwoju infrastruktury telekomunikacyjnej, ceny usług będą spadć. kolejny sukces rafałka, opisuje coś co było opisane wcześmnneij.

 8. 20 polubień to sukces? Nie kompromituj się. Toć to porażka. Rypina nie bedzie taki glupi żeby startowac w wyborach na burmistrza, czy będzie?

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *