Główna Kętrzyn Oblał żonę gorącą herbatą! Dozór policyjny dla 70-letniego agresora

Oblał żonę gorącą herbatą! Dozór policyjny dla 70-letniego agresora

Oblał żonę gorącą herbatą! Dozór policyjny dla 70-letniego agresora
0
2

Policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, to decyzja prokuratora wobec 70-letniego mieszkańca gminy Kętrzyn. Mężczyzna został zatrzymany po tym, jak znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną.

 

Kętrzyńscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie gminy Kętrzyn, gdzie 70-latek, pod wpływem alkoholu, wszczął awanturę z żoną. Agresor wyzywał kobietę, groził jej pozbawieniem życia, bił, a na koniec oblał gorącą herbatą, powodując oparzenia!

– Mundurowi ustalili, iż taka sytuacja trwa od kilku lat – relacjonuje Ewelina Piaścik, rzecznik kętrzyńskiej policji.

70-letni kat został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po zebraniu materiału dowodowego, usłyszał zarzut znęcania się nad osobą najbliższą, a prokurator, na wniosek funkcjonariuszy, zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i zobowiązał go do stawiennictwa w jednostce pięć razy w tygodniu. Dodatkowo wobec napastnika został zastosowany zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną na odległość nie mniejszą niż 100 metrów. Za znęcanie się nad osobą najbliższą grozi kara pięciu lat pozbawienia wolności.

red

 

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Komentarze(2)

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *