O krok od tragedii. Reakcja świadka i policjantów uchroniła kobietę przed zamarznięciem

O krok od tragedii. Reakcja świadka i policjantów uchroniła kobietę przed zamarznięciem

Właściwa reakcja świadka zdarzenia oraz interwencja kętrzyńskich policjantów, uchroniły 43-letnią kobietę przed wychłodzeniem organizmu, a może i przed zamarznięciem. Kobieta, znajdująca się w stanie upojenia alkoholowego, została przewieziona do szpitala.

 

Jak poinformowała mł. asp. Ewelina Piaścik z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie, do zdarzenia doszło w poniedziałek, 26 lutego, około godziny dwudziestej. Oficer dyżurny kętrzyńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że przy ulicy Traugutta, pomiędzy hotelem, a apteką, leży pijana kobieta. Będący na miejscu funkcjonariusze zastali siedzącą, opartą o budynek kobietę, od której czuć było zapach alkoholu. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego 43-latki oraz jej złe samopoczucie, na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia, która przewiozła kobietę do szpitala.

red

Podobne artykuły
4Komentarz
  • Lusyfer
  • Dodano 27 lutego 2018

  siedząca czy leząca wreszcie? Czuć zapach alkoholu, wąchali nie tam gdzie trzeba pewnie jakieś perfumy tez czuć było, ale poco do szpitala? Na chatę trzeba zawieść kobietę, nie wytrzymała wczorajszego ciśnienia po sesji poszła odreagować?

  Odpowiedz
   • Piast Kołodziej
   • Dodano 27 lutego 2018

   w domu miała nie napalone, więc posterunkowi zawieźli damę, tam gdzie było ciepło…

   Odpowiedz
   • osa
   • Dodano 28 lutego 2018

   Lusyfer ,,dość ciekawe pseudo. Przystąpmy do rzeczy . Lucyfer razem piliście ,ponieważ twój komentarz odbiega od norm zdrowo myślącego człowieka?. Kolego strzel sobie jeszcze lufę ,może dojdziesz do siebie.

   Odpowiedz
    • Piast Kołodziej
    • Dodano 28 lutego 2018

    (K)osa, ale jesteś ostra…podobno więcej seksu, to mniej agresji…jak mawiają 80-cio latkowie…

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *