Główna Kętrzyn O krok od tragedii. Reakcja świadka i policjantów uchroniła kobietę przed zamarznięciem

O krok od tragedii. Reakcja świadka i policjantów uchroniła kobietę przed zamarznięciem

O krok od tragedii. Reakcja świadka i policjantów uchroniła kobietę przed zamarznięciem
0
4

Właściwa reakcja świadka zdarzenia oraz interwencja kętrzyńskich policjantów, uchroniły 43-letnią kobietę przed wychłodzeniem organizmu, a może i przed zamarznięciem. Kobieta, znajdująca się w stanie upojenia alkoholowego, została przewieziona do szpitala.

 

Jak poinformowała mł. asp. Ewelina Piaścik z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie, do zdarzenia doszło w poniedziałek, 26 lutego, około godziny dwudziestej. Oficer dyżurny kętrzyńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że przy ulicy Traugutta, pomiędzy hotelem, a apteką, leży pijana kobieta. Będący na miejscu funkcjonariusze zastali siedzącą, opartą o budynek kobietę, od której czuć było zapach alkoholu. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego 43-latki oraz jej złe samopoczucie, na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia, która przewiozła kobietę do szpitala.

red

Komentarze(4)

  1. siedząca czy leząca wreszcie? Czuć zapach alkoholu, wąchali nie tam gdzie trzeba pewnie jakieś perfumy tez czuć było, ale poco do szpitala? Na chatę trzeba zawieść kobietę, nie wytrzymała wczorajszego ciśnienia po sesji poszła odreagować?

    1. Lusyfer ,,dość ciekawe pseudo. Przystąpmy do rzeczy . Lucyfer razem piliście ,ponieważ twój komentarz odbiega od norm zdrowo myślącego człowieka?. Kolego strzel sobie jeszcze lufę ,może dojdziesz do siebie.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *