Główna Barciany Nowy most na Zolce. Kolejna milionowa inwestycja dla dobra mieszkańców
20

Nowy most na Zolce. Kolejna milionowa inwestycja dla dobra mieszkańców

Nowy most na Zolce. Kolejna milionowa inwestycja dla dobra mieszkańców
0
20

Mieszkańcy Solkienik w gminie Barciany mogą już bezpiecznie poruszać się po nowym moście. Jego uroczyste otwarcie odbyło się w czwartek, 7 grudnia.

 

W uroczystości otwarcia mostu na Zolce uczestniczyli: Ryszard Niedziółka – starosta kętrzyński, Michał Krasiński – wicestarosta, Łukasz Wiśniewski – przewodniczący rady powiatu, Ryszard Kozyra – wójt gminy Barciany, a także sołtysi z Gminy Barciany i mieszkańcy Solkienik. I to właśnie z myślą o tych ostatnich została zrealizowana inwestycja na ponad 1 000 000 złotych. Warto w tym miejscu dodać, że most bardzo długo czekał na odzyskanie dawnego blasku, bo ponad 20 lat. Jego odnowienie znacznie poprawiło bezpieczeństwo i komfort codziennego funkcjonowania mieszkańców.

rm

 

Fot. Paulina Wasilewska

Komentarze(20)

 1. „Odzyskanie dawnego blasku” to z blachy falistej ma się rozumieć on nie był.Szkoda,że nie ma fotografii tego mostu przed i po.Kto tam w propagandzie pracuje,że takich przekazów nie pokazuje.Wystarczy jak zdjęcia byłyby zrobione telefonem już nie musi być wypasioa lustrzanka.

  1. Co tam otwarcie mostu.Szydło właśnie koledzy z partii podziękowali. A wystarczyło podobno nie kraść. A tu proszę..... napisał(a):

   Taki neews.

 2. Zniszczyli piękny mostek który nawet z gruzów powojennych odbudowano według starego wzoru. Słowem – mostek przetrwał wojnę, ale nie przetrwał Niedziółki. W niszczeniu dóbr kultury materialnej Kętrzyna i okolic starosta nie ustępuje moim zdaniem burmistrzowi Kętrzyna.

 3. Żeby tylko sobie sierota palca nie obcieła. A gdzie informacja o dofinansowaniu inwestycji ze środków zewnętrznych?To ta „arogancka” dziewczyna od basenu pisała wniosek. Udało się wysłać w terminie? Pewnie starosta był przed wyjazdem na narty. Dziewczyna powinna dostać medal za to że tyle wytrzymała i miała niezłe wyniki mimo przełożonych, którzy nie mają pojęcia o procedurach przy aplikowaniu.

 4. Krzyżanowski pytał komu redaktor zaczął kampanie i wszystko jasne – tylko jż brakuje newsa „chcesz zobaczyć go w dresach? przyjdź na turniej samorządowców” buahahaha

 5. Most to był przed remontem nawierzchnią była opłacana i wąska. Teraz jest zasypany przepust z blachy falistej i nowa nawierzchnia drogi. Jasne że wygodniej. A kublu jak zmienią muszle na nowe wersje z deską wolnoopuszczaną też będzie wygodniej ale czy wymaga to wielkiego publicznego otwarcia?

 6. Każdy będzie brał przykład z Pana starosty i z blachy falistej pobuduje na Mazurach mosty.Piękne wejście na rynek z tą technologią,będzie sukces. 🙂

 7. Facet powinien beknąć za niszczenie dziedzictwa kulturowego regionu. Do betoniarzy pokroju Niedziółki, Hećmana, Grzymowicza inne argumenty nie docierają.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *