Główna Informacje Nowocześnie i profesjonalnie – nowy gabinet rehabilitacji w Kętrzynie
23

Nowocześnie i profesjonalnie – nowy gabinet rehabilitacji w Kętrzynie

Nowocześnie i profesjonalnie – nowy gabinet rehabilitacji w Kętrzynie
0
23

Dwa obszerne pomieszczenia, w których mieści się gabinet masażu oraz gabinet fizykoterapii, w którym znajdują się trzy odrębne boksy – tak wygląda nowe miejsce do rehabilitacji, które powstało w Kętrzynie, przy ulicy Kołobrzeskiej. Całość należy do renomowanej przychodni Alinal-Med.

 

Gabinet rehabilitacji Alinal-Med. To miejsce na miarę przyszłości, w którym wykorzystywane są innowacyjne i co istotne – skuteczne metody terapii. Celem jest uwolnienie pacjentów od bólu, a co najważniejsze, również zlikwidowanie jego przyczyn. Gabinet rehabilitacji Alinal-Med w Kętrzynie powstał z myślą o ludziach, którzy chcą pozbyć się uczucia bólu i innych dolegliwości.

– Naszym celem jest przywrócenie pacjentom maksymalnej sprawności i komfortu życia w każdym wieku – mówi lek. med. Alicja Nałysnyk-Gacioch.

Na zapisy do gabinetu Alinal-Med chorzy nie muszą czekać w długich kolejkach.Świadczenia medyczne realizowane są w nowoczesnym, przytulnym wnętrzu, co zapewnia najwyższy komfort. Najważniejszy jest jednak profesjonalny personel: mgr fizjoterapii oraz masażysta specjalizujący się w fizjoterapii w sporcie, gwarantujący jakość usług.

Na dzień dzisiejszy w gabinecie Alinal-Med świadczone są usługi lecznicze ultradźwiękami, prądami, polem magnetycznym, laserem, a także masaż manualny i aqua vibron. W najbliższym czasie w ofercie znajdzie się też fala uderzeniowa i krioterapia. Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-19. Pacjenci ubezpieczeni w Enel-Med, Polmed, Medicover i Saltus otrzymają zabiegi bezpłatnie. Pacjenci przychodni Alinal-Med mogą liczyć na 25 procent zniżki.

Więcej informacji tutaj. Rejestracja telefoniczna: 691 739 336.

Komentarze(23)

 1. A ja już czekam ponad rok na telefon z rehabilitacji przyszpitalnej…jakaś kpina.
  Super, każda konkurencja jest dobra. Choć patrząc na ten sprzęt to szpitalny daleko z tyłu. Mam nadzieję, że personel również lepszy.

   1. Kolego Zbych, tak się przedstawiający ,proszę czytać ogłoszenia w gazecie i internecie , ze zrozumieniem .Nikt tam nie porusza polityki ,panującej obecnie w naszym kraju. Jak siadasz do komputera i pragniesz udzielić , komentarza na dany temat. Proponuje siadaj przed kompem, trzeźwy i nie po dragach. Polecam ten punkt ,jest OK.

  1. Nie mieszaj polityki do słusznej walki o swoje zdrowie. Niech ci na górze się drapią ,my na dolę róbmy swoje ,aby zgodne z prawem.

 2. „Jurek” jak bedziesz miał na skierowaniu „PILNE” nie bedziesz patrzył na nic.Żona miała takie skierowanie to 2,5 miesiąca musiałaby czekać na Nfz z zabiegim.A w tym roku ma czekać 8 mies.Wiem,że robię tym wpisem reklame firmie ale zdrowie najważniejsze co tam.

  1. Przyszedł rozum do główki .Kolego po co było poruszać sprawy polityczne. Politykę pozostaw mądrym inaczej od nas , niech się pozagryzają nie nasza BROSZKA.

 3. Do Jurka . Niestety w tym gabinecie nie ma zabiegów na NFZ a ten Pan jest wykwalifikowanym masażystą.Byłem osobiście .Pomógł mi – gorąco polecam

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *