Nie kupiłeś na koncercie? Zajrzyj na internet. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dalej!

Nie kupiłeś na koncercie? Zajrzyj na internet. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dalej!

Wprawdzie 26 finał WOŚP już za nami, to kętrzyński sztab pracuje pełną parą! Nie wsparłeś Orkiestry 14 stycznia? Nic straconego. Masz jeszcze okazję. Wszystko za sprawą aukcji, które już toczą się na Allegro.

 

Wśród gadżetów, które nie zostały zlicytowane lub sprzedane 14 stycznia, można znaleźć m.in. kalendarz ścienny z autografem Marty Walczykiewicz – wicemistrzyni olimpijskiej z Rio de Janeiro w kajakarstwie, gadżety WOŚP i zespołu Nocny Kochanek, płyty, książki, obrazy. Część rzeczy jest licytowanych również bezpośrednio na Facebooku.

– Otrzymaliśmy naprawdę niesamowicie dużą ilość rzeczy na finałową licytację. Gdybyśmy chcieli licytować wszystko, to impreza trwałaby cały weekend – cieszy się Marek Małagocki, szef sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kętrzynie. – Wiele przedmiotów udało się sprzedać po aukcji na stoisku pod sceną. Jednak sporo ciekawych gadżetów zostało. Czas na rozliczenie mamy do końca lutego i chcemy ten okres wykorzystać maksymalnie na powiększenie kwoty dla Fundacji WOŚP.

Podczas tegorocznego finału kętrzyński sztab zebrał 52 282,28 zł. W całym powiecie kętrzyńskim zebrano prawie 100 tys. zł. Wolontariusze z Kętrzyna zapraszają również do swojej siedziby w Powiatowym Domu Kultury „Czerwony Tulipan”, przy ul. Pocztowej 13 w Kętrzynie. W czwartki, w godzinach 14-16 i w piątki, od 14 do 17, będzie tam można kupić przedmioty, które nie trafią na internetowe aukcje. Szczegółowe informacje można znaleźć na Facebooku: SztabWOSPKetrzyn.

Wojciech Caruk

 

Fot. Dorota Gawerska

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *