Nie dla B-klasy w Łankiejmach. Tytan wycofał drużynę z rozgrywek

Nie dla B-klasy w Łankiejmach. Tytan wycofał drużynę z rozgrywek

W rundzie wiosennej rozgrywek piłkarskich powiat kętrzyński będzie uboższy o jeden zespół. Do rozgrywek B-klasy nie przystąpi bowiem Tytan Łankiejmy.

 

– Informujemy, że niestety nasz Tytan nie wystąpi na wiosnę w rozgrywkach B-klasy. Serdecznie dziękujemy kibicom za doping – tej treści informacja pojawiła się na stronie internetowej Uczniowskiego Klubu Sportowego Tytan Łankiejmy. Jak się dowiedzieliśmy, powodem takiej decyzji jest brak zawodników.

– Od kilku lat mamy problem z miejscowymi graczami – mówi Mariusz Kragiel, prezes klubu i trener drużyny seniorów. – Żeby ratować sytuację ściągaliśmy zawodników z całego powiatu, ale na dłuższą metę nie okazało się to dobrym rozwiązaniem.

Klub wycofał zatem z rozgrywek zespół seniorów, ale nie kończy działalności. Jak dodaje jego prezes, w Łankiejmach będą realizowane inne projekty, także piłkarskie.

– Podpisaliśmy już umowy na dotacje z Gminą Korsze i skupimy się na szkoleniu dzieci i młodzieży – mówi Mariusz Kragiel. – Być może na tym podłożu w przyszłości znów powstanie drużyna seniorów.

Tytan Łankiejmy występował w warmińsko-mazurskiej B-klasie od 2005 roku. Po rundzie jesiennej aktualnego sezonu zajmował w tabeli szóste miejsce.

rm

 

Zdjęcie: Takich obrazków w najbliższym czasie nie zobaczymy w Łankiejmach. Fot. lankiejmy-tytan.futbolowo.pl

Podobne artykuły
2Komentarz
  • jaś
  • Dodano 5 lutego 2018

  nieodpowiedzialność ze strony prezesa trenera kierownika całego zarządu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! może należało się zastanowić dlaczego nie chcą zawodnicy przychodzić ? a nie rozwiązywać zespół i marnować wszystko to co było stworzone z myślą o mieszkańcach . wstydzili by się i tyle !!!!!!!!

  Odpowiedz
  • Ja
  • Dodano 7 lutego 2018

  Szkoda

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *