Główna Na Sygnale Nazwiska gwałcicieli i pedofilów są dostępne w internecie. Wśród nich można znaleźć sprawców pochodzących z Kętrzyna i okolic

Nazwiska gwałcicieli i pedofilów są dostępne w internecie. Wśród nich można znaleźć sprawców pochodzących z Kętrzyna i okolic

Nazwiska gwałcicieli i pedofilów są dostępne w internecie. Wśród nich można znaleźć sprawców pochodzących z Kętrzyna i okolic
0
11

Ministerstwa Sprawiedliwości uruchomiło na swojej stronie internetowej rejestr pedofilów oraz gwałcicieli. W bazie, uruchomionej 1 stycznia, dostępne są zdjęcia, dane osobowe oraz aktualne miejsce zamieszkania groźnych przestępców.

 

Państwo ma obowiązek chronić dziecko a nie pedofila. Przestępca, który krzywdzi dzieci, musi się liczyć z bardzo surowymi konsekwencjami. Nie tylko z wieloletnim wyrokiem, lecz także z utratą anonimowości tłumaczy Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości.

Rejestr pedofilów oraz gwałcicieli został uruchomiony kilka minut po północy, 1 stycznia. W bazie danych można znaleźć szczegółowe dane przestępców: fotografie, rodzaj przestępstwa, wiek oraz aktualne miejsce zamieszkania. Drugi z rejestrów, jest bardziej szczegółowy, ale dostęp do niego mają przedstawiciele organów ścigania oraz dyrektorzy szkół. Jak podkreślił Zbigniew Ziobro, tego typu baza danych jest również stworzona w Stanach Zjednoczonych.

retv.pl, rm

Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym można znaleźć tutaj.

Komentarze(11)

 1. Bardzo dobrze! Niech Ci chorzy ludzie i kryminaliści wiedzą że nie są już anonimowi! Człowiek musi wiedzieć kto mieszka obok!

 2. A mnie to nie odpowiada. Słabe państwo oparte na korupcji, lobbingu, kolesiostwie, nie powinno mieć żadnych poważnych instrumentów w swojej patologicznej łapie, tak jak osoba niepoczytalna nie powinna mieć dostępu do ostrych przedmiotów. To samo dotyczy kary śmierci. Mało to razy niekompetentny urzędas obsadzony po politycznych koneksjach mylił się? To samo dotyczy sądów. Kara śmierci jest niestety nieodwołalna. Czy wszyscy w tym rejestrze to bandyci? Oby, chociaż osobiście obawiam się, że są wśród nich osoby niewinne, które jednak trzeba skazać na społeczny ostracyzm i potępienie bo podpadli jakiemuś politycznemu sukisynowi. W patologicznym państwie tzw. prawo nie służy obywatelowi, ale jest elementem systemu represji. Żeby tylko nie okazało się, że seryjnym gwałcicielem jest kierowca seicento. Udupić zawsze można. Niestety.

  1. Oczywiście masz rację ! ! ! W rejestrze pedofilów nie ma żadnego księdza. Nawet tego, który więził i gwałcił 13-latkę i taka to jest lista . Ministerstwo Sprawiedliwości przekonuje, że nikt nie został usunięty z rejestru ze względu na wykonywany zawód.
   To jest taka nowa uprzywilejowana kasta pedofilów ? ? ?
   Bo to nie wina księży – tylko tych spragnionych miłości dzieci, co ich rodzice ignorują .

 3. strona nic nie warta z tym wykazem w miejscowości Gromiec powiat chrzanów gmina libiaz mieszka pedofil odbył kare pozbawienia wolności lat 10 za wieloletnie wykorzystywanie swojej córki i akty z innymi dziećmi gdy wpisuje Kachniarz bogdan i resztę danych w wyszukiwarce nie pojawia się więc twierdze ze strona jest dla debili

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *