Główna Korsze Moc atrakcji w Miejskim Ośrodku Kultury: Zabawy plastyczne z animacjami dla dzieci
4

Moc atrakcji w Miejskim Ośrodku Kultury: Zabawy plastyczne z animacjami dla dzieci

Moc atrakcji w Miejskim Ośrodku Kultury: Zabawy plastyczne z animacjami dla dzieci
0
4

Zabawy plastyczne i animacje to jedna z propozycji na ferie zimowe, w których uczestniczyły dzieci z Korsz. Podczas zajęć najmłodsi samodzielnie przygotowali kolorowe maski karnawałowe, które były przepustką do gier i zabaw.

 

Gorące krzesła, nakarmienie dinozaura Stefka, memo i przyklejanie jak największej ilości piegów na buzię, to tylko niektóre zabawy, w których mali goście Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach wzięli udział podczas zakończonych już ferii. Za udział w spotkaniu każdy był  nagradzany został słodkim upominkiem.

– Mamy nadzieję, że dzieci miło będą wspominać ferie zimowe, zorganizowane w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach – dodają na zakończenie organizatorzy.

red

Fot. MOK Korsze

Komentarze(4)

  1. Redakcja zaczęła wreszcie prace u podstaw, czyli edukacja od właściwego poziomu. Liczymy na poprawe i sumienność przekazu kolejnych informacji na takim samym poziomie jak te.

      1. lataja mi polityczki kolo mojej tyczki, ale wkurza mnie poziom i upolitycznianie polityki jeszcze niższym poziomem przekazu informacji lokalnych niż ta polityczka

  2. widzę, że propagowanie sodomii (i gomorii) od najmłodszych lat, to też „kultura”…a może to już dekadencja…

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *