Marek Citko będzie trenował młodych sportowców z Kętrzyna?

Marek Citko będzie trenował młodych sportowców z Kętrzyna?

Kętrzyńska „Czwórka” znalazła się w gronie stu najlepszych szkół w Polsce, w konkursie „Drużyny Energii”. Szkoła przeszła pierwszy etap konkursu, pokonując 500 innych szkół. W nagrodę młodzież otrzymała zestaw 40. strojów sportowych New Balance.

 

Szkoła Podstawowa nr 4 bierze udział w konkursie „Drużyna Energii”, w którym uczniowie klas  6-7 wykonują ćwiczenia wskazane przez ambasadorów konkursu: Marka Citko, Krzysztofa Ignaczaka, Krzysztofa Golonkę i Bartosza Ignacika. Filmy z wykonywania ćwiczeń wysyłane są do „Drużyny Energii”.

– Co miesiąc dostajemy do wykonania cztery zadania sportowe – relacjonuje Wioletta Sosnowska, nauczycielka wychowania fizycznego w SP4. – Każdy z uczniów stara się wykonać je jak najlepiej.

Szkoła, która w danym miesiącu wyśle jak najwięcej filmików z prawidłowo wykonanymi ćwiczeniami, zostanie finalistą miesiąca. Nagrodą jest trening przeprowadzony w danej szkole przez ambasadorów, którzy przyjadą do uczniów. Konkurs trwa 5 miesięcy i jak zapewniają w „Czwórce”, będą walczyć do ostatniego dnia!

red

 

Zdjęcie główne: Jednym z ambasadorów „Drużyny Energii” jest Marek Citko, były reprezentant Polski w piłce nożnej. Fot. Retro Futbol

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *