Główna VIDEO Kto jest za, a kto przeciw odwołaniu starosty kętrzyńskiego? Obejrzyjcie program, w którym mówią o tym powiatowe radne
40

Kto jest za, a kto przeciw odwołaniu starosty kętrzyńskiego? Obejrzyjcie program, w którym mówią o tym powiatowe radne

0
40

W programie „Za, czy przeciw?” czas na panie. Robert Majchrzak rozmawia z radnymi powiatu kętrzyńskiego: Teresą Prokop oraz Anetą Janczuk. Dyskusja dotyczy oczywiście wniosku o odwołanie Ryszard Niedziółki ze stanowiska starosty kętrzyńskiego.

Komentarze(40)

 1. Pani Aneto, starosta pomysłu już nie będzie miał, ani on ani ktokolwiek go zastąpi do wyborów. Radni mają jedynie pomysł przeszkadzać konsekwentnie bo wam się do osobistych dup dobrał, tak jak pani mówi osobiste odczucia wami rządzą, porywani przedsiębiorcy myślą tylko i wyłącznie o swoich biznesach.

 2. najwyraźniej obie strony nigdy ze sobą nie rozmawiają tylko zarzucają”:nie wiem, nie widziałam nie wiedziałam”, pogonić to całe towarzystwo „pesudo radni”

   1. Nie każdy potrafi się dobrze ubrać i nie musi a ta Pani nie przyszła do programu o modzie tylko polityce. Tak więc jaj strój nie musi być ładny i z klasą i może lubi za krótkie spodnie?

   2. Stylistko popracuj nad swoim stylem pisarskim a raczej jego brakiem bo jeżeli ubierasz się tak jak piszesz to ” ło matko „

   3. Już nie macie się do czego przyczepiać, tylko do ubioru. Ubrała się jak chciała, jak umiała i jak potrafi. Nie wasza sprawa.

 3. Pani Teresa to kobieta z klasą i na samorządzie zna się jak mało kto. Pan redaktor mógł zapytać o losy Pani Sary Panią Anetę. Jesteśmy ciekawi.

 4. Dostałem dziś pismo ze spółdzielni w sprawie czynszu i opłaty za TV Kętrzyn.Ładnie takich podwyżek to i sam Pan burmistrzby nie wymyślił.Brawo Państwo prezesi.

   1. Jak pięknie ktoś wypada przed kamerą to niech płaci ze swojej kasy a nie społdzielni.Jak wiadomo wszyscy bossowie mają swoje chałupy i żaden nie płaci spółdzielni rachunki.Może mam się bogatemu dokładać do kampanni.

  1. Idź Zbyszku do sąsiada Władysława. Napisze petycję, przejdzie się po sąsiadach, zbierze podpisy. Na poczet kampanii zrobi to na 100%, jeszcze Ci może dzień dobry powie, bo na Stanisława już nie licz, osiągnął już cel.

   1. „Parkingowy” samochodów na parkingu nie wybierasz tak samo sąsiadów sie nie wybiera się ma.A swoja drogą skąd masz takie S G N A Ł Y o internautach tutaj wpisujących się.

 5. Pani Prokop 8 lat współrządziła ze Starostą Mordasiewiczem z PO jako Przewodnicząca Rady Powiatu , Mąż Grzegorz w PUP od spraw niepotrzebnych a teraz jeszcze Zięciu u Rypiny w Wydziale Komunikacji i ta Pani mówi o dobru powiatu ? Rodzina +

  1. No i co ta Pani mówiła swego czasu o swoim konkurencie na stanowisko wójta. I była bardzo zdziwiona, że wylał ją z roboty. Im się wydaje że samorząd to ich dziedzictwo i są nie do ruszenia. Ale i w PIS-e czas na zmiany

 6. Pozdrawiam Panią Tereskę, świetnie i rzeczowo Pani rozmawiała. Może jakiś stały program z Pani udziałem i wtedy społeczeństwo będzie wiedziało na bieżąco o sytuacji od kompetentnej osoby.

 7. Mieszkańcy Kętrzyna serdecznie „dziękują” prezesowi SM Pionier za tak pokaźną podwyżkę czynszu. „Miły” akcent na początku roku.

 8. otwierasz lodówkę a tu Jańczuk….. czy to tak dobrze dla PSL? wypowiedzi nie koniecznie rzeczowe??? żenada?????

 9. i co z tego że ma parcie na szkoło, a gdzie wiedza, przygotowanie merytoryczne, nie najważniejsze jest błyszczeć….

  1. Jakie błyszczeć? O kim tu mówisz? Taki ma blask z tego błyszczenia jak jej zdaniem oświetlenie w Kętrzynie . Tyle samo daje światła. Szkoda tylko że jest jedna z niewielu która tak myśli.

 10. A jaki los byłej podwładnej -pracownicy byłej pani dyrektor Anety a obecnie radnej ? Słabo zarządza i co słabo się prezentuje ?

  1. Łał, eureka ! Cudownie, aby Pani Teresa startowała na burmistrza Kętrzyna. Cieszę się,że to ja Zbyszek pierwszy o tym pisze. 🙂

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *