Główna Kętrzyn Krzysztof Hećman odznaczony za współpracę z byłymi policjantami
108

Krzysztof Hećman odznaczony za współpracę z byłymi policjantami

Krzysztof Hećman odznaczony za współpracę z byłymi policjantami
0
108

Burmistrz Kętrzyna został odznaczony „za zasługi dla emerytów i rencistów policji”. Dekoracja zasłużonego odbyła się przed piątkową sesją Rady Miasta Kętrzyn.

 

Stosowny medal wręczył Krzysztofowi Hećmanowi Stanisław Żach, przewodniczący Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Resortu Spraw Wewnętrznych w Kętrzynie.

– To za pracę na rzecz naszego środowiska – powiedział lakonicznie wręczający.

Chwilę później rolę się odwróciły i to obdarowany uhonorował obdarowującego, wręczając mu medal 660-lecia Kętrzyna. Po wymianie uprzejmości rozpoczęła się właściwa część sesji rady miasta, podczas której radni uchwalili m.in. zmiany zasad wynajmowania lokali komunalnych i przyjęli za patrona miasta Świętego Marcina z Tours.

rm

 

Zdjęcie: Krzysztof Hećman i Stanisław Żach. Fot. Robert Majchrzak

Komentarze(108)

  1. Tylko Rypina nie poparł tej oburzającej zmiany patrona. No więc pozostali radni ,co macie do Kętrzyńskiego, hę? Propagator polskości na Warmii i Mazurach wam nie leży? No pięknie.

 1. Żenada, Niedługo już każda grupa zawodowa, społeczna, związkowa będzie wręczać medale, odznaki lub inne broszki dla osób publicznych, którzy mają ustawowe obbowiązki pracować na rzecz swoich wspólnot bo otrzymują za to sowite wynagrodzenie. Dobrze więc byłoby wiedzieć, co to takiego zrobił dodatkowo p. Krzysztof Hećmań, że aż organizacja ta zdecydowała sie przyznać mutaką odznakę . Rewanż też był. Wygląda więc to nieciekawie. Coś w rodzaju ja tobie ty mnie. Oj coś tu pachnie zmierzchłymi czasami.

 2. Redaktorze, nie ocieplajcie takimi tekstami wizerunku człowieka, przez którego politykę miasto straciło około 20 tys. mieszkańców i trawi je hiperbezrobocie.

   1. To już wszyscy bezrobotni skorzystali z bonu wysiedleniowego??? No to znaczy że bezrobocia nie ma, a dotchczasowi bezrobotni z Kętrzyna są już w Trójmieście, albo i w Stolycy i trzepią taaaaką kasiorę? No to nie wiedziałem. Ale skoro tak ,to brawo dla Dyrektora PUP.

     1. Aaa, czyli nie skorzystali i dalej siedzą na bezrobociu? No trudno , ale i tak jest super. Kętrzyn się rozwija, niedługo liczbą mieszkańców pewnie dogoni Iławę, albo i Ełk. 🙂

   2. Nie ma bezrobocia i wszyscy są szczęśliwi, na nowych roondach nie ma kolizji, eja
    Jest super, jest super, więc o co Ci chodzi …

  1. Napisała tylko mało umiejęnie, przeistaczając farsę w sukces i medialne wydarzenie. Klapa, buźka, order, goździk, klapa, buźka, order, goździk, klapa, buźka … A bezradni też się popisali. Jak podają lepiej poinformowani, wszyscy za wyjątkiem Radnego Rypiny głosowali wedle woli pana.

    1. A właśnie, kiedy będzie jakiś felieton Rypiny? Ze trzy miesiące już nie było. Czyżby były zbyt mało prawomyślne i wykraczały poza „ramy niezależności” tygodnika?

     1. Raczej fundusze się skończyły dla felietonista. Bo musiał pewnie sporo płacić żeby to móc w gazecie reklamować.

     2. Coś w tym musi być, bo Rypina publikuje cały czas nowe i jak zwykle świetne teksty na Facebooku i na swojej stronie internetowej. Na ketrzynnews świat się nie kończy.

    1. Dokładnie tak. Radny Rypina jest odważny i do tego uczciwy. Daj nam Boże dożyć dnia, kiedy ten człowiek zostanie tym burmistrzem.

     1. Rypina to Rypina tamto, czytam i czytam , 20 lat tu mieszkam i nie słyszałam nic o tym człowieku. Ani dobrego ani złego. Burmistrzem powinna zostać osoba znana społecznie.

     2. A Rypina nie jest znany? Od dwóch godzin o nim piszecie, hehe. 🙂 Ale najważniejsze, że tylko Rypina robi coś żeby poprawić w tym mieście. Pozdrawiam.

     3. Przed chwilą zaglądałem na ten Facebook radnego. Jest fajny tekst. Wygląda na to, że gościu wrzucił granat do szamba. 🙂

 3. Jest i skandal. Dlaczego zakompleksiony Kętrzyn koniecznie musi być wszystkim, byleby nie Kętrzynem? Albo Białystok, albo Poznań, albo Bóg wie co jeszcze? Jak inicjatorowi owych zmian Kętrzyn nie leży, to na dworzec i sio w Polskę (albo i Świat) razem z tymi którzy zdetronizowali dzisiaj Wojciecha Kętrzyńskiego i odwołali go z funkcji patrona miasta.

  1. A co by było gdyby wygrał? Ha? Katastrofa. Mentalni niewolnicy tracą pana z dnia na dzień. I jak wtedy żyć panie premierze? 🙂

  1. Ułatwię ci. Zmiana na Salto. Bo poziom podobny jak w filmie z Cybulskim. Więc tylko śmiać mi się z was pozostało. 😉 I z waszych żenujących insynuacji.

     1. Wszystko co przed „ale” się nie liczy. Nawet tego nie wiesz? 🙂 Czyli się jąkasz. 🙂 Znaczy masz coś na sumieniu?

 4. To rypin płacił za publikacje tych pożal się Boże felietonów? Ale cienias. Gdyby rzeczywiście miały jakąś wartość to przecież jemu by płacili .totalna żenada Itaki ktoś chce być burmistrzem . Tylko Pan Grzegorz Prokop wyzwoli nasze miasto , amen

    1. Pudło koleś. W wakacje rozstałem się ze swoją byłą i niedoszłą. 😉 Ale radny powinien ten twój wpis skopiować, żeby mieć dowód dla Sądu Pracy. Gdyby to faktycznie była groźba. Pomagajcie kulego dalej. 🙂

     1. W sumie to można uznać że nigdy nim nie byłeś, bo nic nie robisz pożytecznego jaki radny.

     2. Ale byś się zdziwił gdybym się przedstawił imieniem i nazwiskiem? Tylko po co. Ty wierzysz, że jestem kimś innym.

     3. To Ty wierzysz że ja nie wiem. I tak serio to miałam nadzieję że tylko udajesz głu..a. . Niestety nie udajesz. Szkoda.

     4. Ale was wszystkich łatwo wpuścić w maliny. 🙂 Wasze iluzje i paranoje was kiedyś zabiją. Sfiksujecie do końca. Również szkoda.

     5. Nie kompromituje się. I dlaczego mówisz do mnie w liczbie mnogiej?
      Lubię maliny, ale to Ty jesteś wśród tych krzaczkow. Nadal jesteś w szoku?

     1. Bardzo mi przykro, ale już nie chce mi się Ciebie czytać ani tu ani w felietonach ani na blogu i w ogóle nie chce mi się pamiętać że Ty to Ty

     2. I jak chcesz to nikomu nie powiem że Ty to Ty i jeszcze mogę udawać że nic nie wiem i będziesz mógł dalej się ładować promować czy co tam chcesz w komentarzach. No bo wybory idą i trzeba sobie pomagać. Tylko nie obrażaj mnie tak jak wszystkich dyrektorów starostów redaktorów, bo mu będzie przykro

     3. Do kogo teraz piszesz? Bloga nie mam, felietonów nie piszę. Dyrektorów nie znam, nie mówiąc o obrażaniu.

     4. Bez względu kim jesteś, prawdopodobnie nawet nigdy się nie mijaliśmy na ulicy. Pewna grupa ludzi z uporem hejtuje radnego, a ja akurat uważam, że p. Rypina ma rację w wielu sprawach. Ubzduraliście więc sobie, że to ja nim jestem? 🙂 Ludzie, zbiorowa paranoja. 🙂

     5. A może to cynizm? Radny zyskuje, więc może trzeba go kopnąć w kostkę? Nie tak, to inaczej. Obśmiałem te podjazdówki, te chamskie próby ataków personalnych, więc teraz farsa zmienia się w dramat, albo łzawy melodramat. Tak się jednak składa, że Radnego w tej zabawie nie ma i jak to kiedyś sobie przeczyta, to będzie mocno zdziwiony. Wstydźcie się hejterzy, zwłaszcza jeśli są wsród was osoby publiczne. To co tu odstawiliście, woła o pomstę do nieba. Zorganizujcie sąd kapturowy. Salto pasuje jak ulał.

     6. Nie kompromituj się . Co żałujesz?
      Możesz teraz pisać co chcesz, ja wiem swoje a i inni pewnie się dowiedzą.

 5. Panie Salto, mijamy się na ulicach.
  Żenujące jest to Pan robi o to bardzo.
  A najbardziej to mnie wkurza tą nielojalność.
  Zna Pan taki powiedzenie, że nie sra się w swoje gniazdo? Proszę zmienić gniazdo i atakować. Jak dla mnie , to obrzydliwe.
  Dziwię się że osoby które Pan tu zamawia tego nie wiedzą. Być może nie czytają komentarzy, ale obraża Pan ludzi którym wiele zawdzięcza i udaje Pan kolegę.
  Jedno jest pewne a mianowicie to że Ty to Ty. I to że takiego fałszu to jeszcze nigdy nie widziałam.

  1. Już każdy sra na ciebie palancie. Już nawet najbardziej rozdyskutowani zwolennicy Rypiny chuj na ciebie położyli. I prawidłowo. Panie Rypina nie dawaj się.

  2. Na filmweb znalazłem taki opis filmu ,,Salto”:
   Akcja filmu rozgrywa się w prowincjonalnym miasteczku, bardzo podobnym do tego, które Konwicki opisywał w wydanej dwa lata wcześniej powieści „Sennik współczesny”. Podobnie jak tam, także i tu sprawia ono wrażenie położonego na pograniczu jawy i snu, surrealistycznej fantazji i rzeczywistości. Pewnego dnia w miasteczku pojawia się tajemniczy mężczyzna.

   Koleś se z was czereśniaki jajca zrobił, a wy już że to radny Rypina, hehehe. Sytuacja pasuje do opisu filmu. Aż se go ściągne, hehehe.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *